REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Włamywacze w rękach Policji

POWIAT SANOCKI. Praca policjantów nad serią włamań na terenie powiatu sanockiego przyniosła oczekiwany skutek. Czterej sprawcy zostali zatrzymani. Decyzją prokuratury dwóch z nich zostało objętych środkiem zapobiegawczym w postaci dozorów Policji.


Od jesieni 2011r. na terenie powiatu sanockiego dochodziło do włamań do domów mieszkalnych. Sposób działania sprawców był podobny. Złodzieje wchodzili do domów i zabierali głównie sprzęt elektroniczny (laptopy, telewizor, kuchenkę mikrofalową, konsolę do gier, aparat fotograficzny, nośniki pamięci, odtwarzacz płyt CD) oraz biżuterię. Sprawcy włamywali się po zmroku, wykorzystując nieobecność domowników. Sumę strat oszacowano na ponad 14 tys. zł.

Dodatkowo sprawcy włamali się do firmy na ul. Przemyskiej w Sanoku. Złodzieje zabrali około 40m rurek miedzianych, ruter komputerowy, trzy telefony komórkowe. Ponadto z samochodu zaparkowanego przed budynkiem firmy skradziono radioodtwarzacz oraz radio CB. W tym przypadku straty sięgnęły 1200zł.

Sanoccy policjanci pracowali nad sprawami  i w wyniku intensywnych czynności służbowych trafili na trop przestępców. Włamywaczami okazali się czterej mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku od 18 do 21lat. Wobec 18 i 20- latka, którym łącznie przedstawiono 8 zarzutów dotyczących włamań i kradzieży, prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozorów policji.

KPP Sanok

09-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)