REKLAMA
REKLAMA

Wojtek Wolski pożegna się z sanocką publicznością

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiejszy wieczór zapowiada się niezwykle ciekawie dla kibiców hokeja, ponieważ Ciarko PBS Bank KH Sanok podejmie GKS Tychy. Będzie to również pożegnalne spotkanie Wojtka Wolskiego z sanocką publicznością.

 

Po ostatnich wysokich wygranych z Aksam Unią Oświęcim 6:0 oraz wyjazdowym pogromie JKH GKS Jastrzębie na ich własnym lodowisku 8:2 – teraz przychodzi nam się zmierzyć z aktualnie 3 siłą Polskiej Ligi Hokejowej. Mający na swoim koncie 43 ligowe oczka tyski GKS do Sanoka przyjeżdża powalczyć o jak najlepszy wynik jak również chciałby zmniejszyć po tym spotkaniu dystans punktowy do naszej drużyny.

Spotkanie z GKS-em Tychy będzie też ostatnim pojedynkiem Wojtka Wolskiego przed własną publicznością w Arenie Sanok w barwach naszej drużyny. W piątek w spotkaniu w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem po raz ostatni Wojtek założy koszulkę z logo naszej drużyny oraz herbem naszego miasta. Po tym meczu powróci do Kanady, gdzie będzie spędzał święta wraz ze swoją rodziną. W najbliższych dniach wyjaśni się wiele w kwestii jego gry w innym klubie – wiele będzie zależeć od wyniku rozmów dotyczącego lockout-u w NHL. Z rozmowy z Wojtkiem wynika, że chciałby zatrudnić się w jednej z silniejszych lig. Nam z naszej strony wypada tylko mu życzyć jak najlepiej.

W imieniu klubu, zawodników pragniemy zaapelować, by we wtorkowy wieczór w Arenie Sanok zjawiło się nas jak najwięcej, by godnie pożegnać Wojtka oraz podziękować mu za grę w naszym klubie.

Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok – GKS Tychy

Arena Sanok,  godz. 18:00

źródło: Oficjalna strona KH Sanok

 

03-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)