REKLAMA
PGE
REKLAMA

Wpadł bo nie pomyślał o korespondencji!

SANOK. Jak się okazuje, zaśmiecanie miejsc publicznych, nie jest bezkarne. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Sanoka, który wyrzucił 5 worków pełnych śmieci do fosy koło Ośrodka Wypoczynkowego „Sosenki”.

 

Kilka dni temu, patrolujący miasto sanoccy strażnicy miejscy zauważyli w fosie koło ośrodka worki ze śmieciami. Ich właściciel zapomniał jednak, że wraz z innymi odpadami wyrzucił także prywatną korespondencję, którą znaleźli miejscy funkcjonariusze.

W ten sposób dotarli oni do mężczyzny. Przy jego posesji zobaczyli kolejne 3 worki ze śmieciami. Właściciel prawdopodobnie chciał się ich pozbyć w podobny sposób, jak poprzednich.

Winowajca bezczelnie zaprzeczył niezbitym dowodom, jakie przedstawili mu funkcjonariusze i nie przyjął mandatu, który w przypadku takiego wykroczenia może wynieść nawet 500 zł.

W tym wypadku Straż Miejska skieruje sprawę do sądu. Nie zawsze udaje się jednak w tak prosty sposób namierzyć osobę, która zaśmieca miejsca publiczne.

 

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

16-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.