REKLAMA
REKLAMA

Wspomnień czar… Absolwenci Ekonomika spotkali się po 55 latach! (ZDJĘCIA)

SANOK. W dniach 2-3 czerwca miał miejsce zjazd absolwentów sanockiego ekonomika zorganizowany przez Czesławę Kurasz z okazji 55-lecia matury. Rozpoczął się  mszą świętą w kościele Franciszkanów, którą uświetniła swoim śpiewem jedna z absolwentek Ryszarda Zadarko.

 

Jej piękny śpiew wzruszył wszystkich. W czasie spotkania  w szkole w obecności zaproszonych gości: prof. Ryszarda Borowca i dyrektor Marii Pospolitak opowiadali o sobie, swoim życiu po maturze, karierze, rodzinie. Ogromna większość całe zawodowe życie była związana z księgowością pracując na odpowiedzialnych stanowiskach głównych księgowych, biegłych księgowych, biegłych rewidentów, prezesów i udziałowców różnych firm.

Dziś na emeryturze z nostalgią wspominają lata szkolne, swoich profesorów, podkreślają jak wiele zawdzięczają szkole, jak mocne podstawy im dała. Wielką wagę przywiązują do tego, że zawsze byli ze sobą w kontakcie, zawsze mogli na siebie liczyć i w miarę potrzeby pomagali sobie wzajemnie.

Absolwenci spędzili ze sobą dwa piękne dni, w czasie których odwiedzili Galerię Beksińskiego, Rynek Galicyjski w Skansenie, wybrali się na wycieczkę w Bieszczady. Mottem zjazdu były słowa H. Kuzio: „ Ogień życia jeszcze w nas nie wygasa, a przemijanie czasu też nas nie odstrasza”. Zanim się pożegnali już zaczęli tęsknić za następnym spotkaniem.

04-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)