REKLAMA
STREFA SMYKA Joanna Frydrych Green Company
REKLAMA

Wystawa prac plastycznych „Najładniejszy Baranek 2012” w MDK

SANOK. Zapraszamy na pokonkursową wystawę prac plastycznych „Najładniejszy Baranek 2012”. W Galerii MDK obejrzeć można ponad 300 baranków wykonanych przez dzieci i młodzież ze szkół powiatów sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego. Prace wykonane są przy użyciu różnorodnych technik plastycznych i dekoratorskich.

Wystawę można oglądać już od 29 marca 2012 w godzinach od 8.00-18.00. Wręczenie nagród autorom najładniejszych baranków i uroczysty wernisaż odbędzie się 29 marca o godz.16.00, na który zapraszamy wszystkich nagrodzonych.

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO „NAJŁADNIEJSZY BARANEK 2012”:

1. Julia Bułdak – Przedszkole nr 1 w Sanoku
2. Anna Wroniak – Szkoła Podstawowa w Pakoszówce
3. Jakub Marczak – Szkoła Podstawowa w Pakoszówce
4. Emilia Niżnik – Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku
5. Eden Dejena – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
6. Anna Chmura – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
7. Weronika Wołoszyn – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
8. Emilia Dżoń – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
9. Kinga Chmura – Gimnazjum nr 1 w Sanoku
10. Julia Kocik – Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych
11. Partycja Patronik – Szkoła Podstawowa w Kostarowcach
12. Damian Jakima – Szkoła Podstawowa w Kostarowcach
13. Wioletta Mielecka – Szkoła Podstawowa w Kostarowcach
14. Wojciech Łuszcz – Szkoła Podstawowa w Bukowsku
15. Magdalena Sitarz i Natalia Zajdel – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sanoku
16. Izabela Remiszewska – Zespół Szkół nr 5 w Sanoku
17. Ilona Bobik – Gimnazjum w Niebieszczanach
18. Olga Daszyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
19. Natalia Maślany – Gimnazjum w Strachocinie
20. Rafał Harajda – Szkoła Podstawowa w Trepczy
21. Mateusz Rygiel – Zespół Szkół w Pobiednie
22. Kacper Zajdel – Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
23. Paulina Wiszyńska – Gimnazjum nr 2 w Zagórzu
24. Kamil Cieślewicz – Szkoła Podstawowa w Nowosielcach
25. Ewelina Dżułyk – Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku
26. Aleksandra Matak – ZSP w Uhercach Mineralnych
27. Natalia Połdiak – Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu
28. Anna Marut – Gimnazjum nr 4 w Sanoku
29. Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku
30. Grupa V z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Sanoku
31. Oddział Przedszkolny z Zespołu Szkół w Pobiednie
32. Grupa I etapu edukacyjnego ze świetlicy w Pobiednie

MDK Sanok

28-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)