REKLAMA
REKLAMA

Z kulturą parkowania wciąż na bakier (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Na skrzynkę e-mailową otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające pojazdy niekonwencjonalnie zaparkowane w Sanoku. Kontynuujemy więc akcję „Dbajmy o kulturę parkowania”.

foto: mieszkanka Jerozolimy

Jestem mieszkanką osiedla za szpitalem i codziennie chodzę ulicą Stawiska. Widziałam już nie jeden samochód „dziwnie” zaparkowany w okolicy oddziału ratunkowego. Zwłaszcza na chodniku jeden za drugim, czasami nawet po 7-8 samochodów. Jednak ten kierowca pobił wszystkich stając praktycznie w poprzek drogi na wjeździe dla karetek. Dodam, że kilkanaście metrów dalej znajdują się bezpieczne miejsca do zaparkowania. Kierowcy gdyby mogli autami wjechali by na szpitalne korytarze.foto: Janusz

Ten kierowca chyba chciał wjechać do sklepu:)


foto: mag1313

Zgodnie z przepisami pieszemu należy się 1,5 m chodnika, a na ul. Langiewicza ciężko jest przejść pomiędzy autami, a co dopiero z wózkiem!


Do tego parkowanie na trawniku, gdzie już dzięki samochodom trawa  nie rośnie. Ponadto 2 m dalej tabliczka informująca o zakazie parkowania na trawniku, wystawiona przez spółdzielnię.foto: Grzegorz

źródło: zdjęcia nadesłane przez czytelników portalu Esanok.pl


[contact-form-7 404 "Not Found"]

26-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)