REKLAMA

Z REGIONU: Śmiertelne ugodził nożem mężczyznę, który próbował włamać się do jego domu

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca Haczowa, który jest podejrzewany o śmiertelne ugodzenie nożem mężczyzny. Do tragicznego zdarzenia doszło

wczoraj. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci, którzy zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa.

Policjanci o zdarzeniu zostali powiadomieni wczoraj, kilka minut po godz. 17. Jak wstępnie ustalono, do domu starszego mieszkańca Haczowa przez okno, po uprzednim wybiciu szyby, chciał wejść mężczyzna. Prawdopodobnie wtedy, 62-latek ugodził go nożem. Cios okazał się śmiertelny. Młody człowiek zmarł jeszcze przed przybyciem karetki pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze ustalili, że jest nim 24-letni mieszkaniec Haczowa. Mężczyzna był wcześniej notowany za włamania i kradzieże.

Policjanci zatrzymali sprawcę i sprawdzili jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,2 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci. Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności śmierci młodego człowieka.

KPP Brzozów

29-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.