REKLAMA
REKLAMA

Zagórskiego Lip Duba czas zacząć – próby ruszają już w najbliższy piątek! (AUDIO)

ZAGÓRZ. Chęć uczestnictwa w Lip Dubie inspirowanym  600 – leciem  Zagórza zgłosiło wiele zespołów i solistów reprezentujących rozmaite rodzaje twórczości. W jubileuszowym filmiku pojawią się m.in. czirliderki, tancerze ognia, brekdenserzy, wędkarze, rycerze oraz kibice piłkarscy.

Oczywiście nie zabraknie także zakapturzonej postaci mnicha – strażnika ruin zagórskiego klasztoru Karmelitów Bosych.

Anonsowane tu przedsięwzięcie wieńczy projekt pt. „Zagórski Lip Dub zintegruje dokształci i wypromuje młodych!” realizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (MGOKiS)  w Zagórzu we współpracy z zagórską Biblioteką oraz Młodzieżową Radą Gminy Zagórz  dzięki dotacji pozyskanej z programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności – „Równać Szanse”.

Finałowe próby do zagórskiego, urodzinowego Lip Duba odbędą się: w piątek 25 maja (godz. 16.00) oraz w sobotę 26 maja (godz. 10.00) w siedzibie MGOKiS w Zagórzu. Ramowy scenariusz filmu jest już gotowy, ale jego ostateczny kształt pozostaje wciąż kwestią otwartą – Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszym projekcie.  Dla każdego znajdzie się jakaś rola – zapewnia Edward Mąka – dyrektor MGOKiS w Zagórzu.

Wszystkim twórczym jednostkom chętnym do współpracy w realizacji Lip Duba prezentujemy kompletną wersję podkładu muzycznego dedykowanego Zagórzowi na jego sześćsetne urodziny. Wszelkich informacji na temat projektu udziela jego koordynator – Jerzy Zuba (tel. 505168353 lub e-mail: jzuba@zagorz.pl).

Audio:

24-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)