REKLAMA

Zarzuty za posiadanie narkotyków i rakietnicy

POWIAT SANOCKI. Policjanci prowadząc czynności w sprawie ujawnionych w lipcu br. w Moszczańcu narkotyków, przeszukali 4 mieszkania na terenie powiatu krośnieńskiego. W wyniku działań zabezpieczyli broń palną

oraz zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Wczoraj przedstawiono im zarzuty.

Policjanci z Posterunku Policji w Komańczy wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku kontynuowali czynności w związku z ujawnieniem narkotyków w lipcu br. w miejscowości Moszczaniec. Wówczas ujawniono 6 plantacji konopi. Znajdowały się one na polach dawnego PGR. Na każdej z nich uprawianych było po kilkadziesiąt krzaków. Do sprawy zostało zatrzymanych pięciu mężczyzn. Więcej o sprawie przeczytasz tutaj.

Podczas dalszego wykonywania czynności do sprawy, policjanci przesłuchali kolejnych świadków oraz zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego ustalono kolejne osoby łamiące prawo. W związku z tymi działaniami w poniedziałek funkcjonariusze przeszukali 4 mieszkania, tym razem znajdujące sie na terenie powiatu krośnieńskiego. Tam również policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Zabezpieczyli około 100 g suszu marihuany oraz broń palną typu rakietnica (pistolet sygnałowy).

Do sprawy zatrzymano 22 i 26-latka z powiatu krośnieńskiego. Obaj usłyszeli zarzuty. 26-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zarzuty usłyszał również inny 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego zamieszany w przestępczy proceder.

Łącznie mężczyznom przedstawiono 8 zarzutów dotyczących posiadania narkotyków i broni palnej. Sprawa trafi do sądu.

KPP Sanok

05-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.