REKLAMA
REKLAMA

Zgłoszenia do plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów Trójmiasta

SANOK / KROSNO / JASŁO. Już po raz czwarty wszyscy sympatycy sportu wybiorą 10 najpopularniejszych sportowców i 3 trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2012 roku.

PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZYCH SPORTOWCÓW I TRENERÓW PODKARPACKIEGO TRÓJMIASTA W 2012 ROKU – INFORMACJA DLA KLUBÓW

Kandydatów, którzy z dniem 1 stycznia 2012 roku ukończyli 15 lat, mogą zgłaszać kluby sportowe i stowarzyszenia mające siedziby w Jaśle, Krośnie i Sanoku oraz kapituła plebiscytu, którą tworzą organizatorzy. Z jednej sekcji sportowej danego klubu może być zgłoszonych maksymalnie trzech zawodników i jeden trener. Zgłoszenie powinno zawierać krótką charakterystykę zawodnika lub trenera, datę urodzenia, zdjęcie oraz zgodę na kandydowanie i opublikowanie wizerunku, a także adres i telefon kontaktowy do wiadomości organizatora.

Zwracamy się do wszystkich klubów i stowarzyszeń z terenu miasta Sanoka o zgłaszanie kandydatur do dnia 5 grudnia 2012 roku do godziny 15:00, pisemnie w pokoju 22, lub w Biurze Obsługi Klienta z dopiskiem „Plebiscyt – Podkarpackie Trójmiasto”. Zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane. – informuje odpowiedzialny za przeprowadzenie plebiscytu Wojciech Pajestka z Urzędu Miasta Sanoka. – Kapituła Plebiscytu po zweryfikowaniu zgłoszeń pod kątem zgodności z regulaminem zatwierdzi listę kandydatów – kontynuuje Pajestka.

26-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)