REKLAMA
REKLAMA

Złodziej zatrzymany przez brzozowskich policjantów

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci zatrzymali złodzieja, który w sobotę ukradł pieniądze mieszkańcowi Humnisk. Sprawcą okazał się 54-letni mężczyzna. Policjanci w chwili zatrzymania ujawnili przy nim ponad 1500 zł.

 

Zabezpieczona kwota wkrótce zostanie zwrócona właścicielowi.

W sobotę około godz. 12 do brzozowskiej komendy zgłosił się mieszkaniec Humnisk i poinformował policjantów o tym, że skradziono mu pieniądze. Pokrzywdzonemu mężczyźnie zginęło 1800 zł. Według zgłoszenia do kradzieży mogło dojść kilkanaście godzin wcześniej.

Policjanci natychmiast podjęli czynności w tej sprawie. Ustalili, że przestępstwa tego mógł dokonać 54-letni mieszkaniec Grabówki. Już godzinę po zgłoszeniu rzekomy sprawca został zatrzymany. Funkcjonariusze ujawnili przy nim pieniądze o łącznej kwocie ponad 1500 zł. Cała kwota została zabezpieczona. Jak się okazało pieniądze faktycznie pochodziły z dokonanego przez niego przestępstwa.

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. 54-letni mieszkaniec Grabówki usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

źródło: KPP Brzozów

25-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)