REKLAMA
REKLAMA

Zobacz teledysk sanockiego wokalisty (VIDEO HD)

Zobacz teledysk sanockiego wokalisty (VIDEO HD)

SANOK. W poniedziałek (16 lipca) miała miejsce premiera teledysku do piosenki „Morning Sun” pochodzącego z Sanoka wokalisty i producenta Powhart’a. Spora dawka tańca, skaczący nad głową wokalisty chłopaki na BMX-ach, świecące po twarzy rękawiczki i przede wszystkim mnóstwo pasji – tak można opisać jednym zdaniem cały klip.

Adrian (bo tak na prawdę ma na imię wokalista) dedykuje swój pierwszy teledysk swoim hejterom, których jak na początki ma już pokaźną ilość.

Teledysk został zarejestrowany w Rzeszowie. W poszczególnych scenach towarzyszy mu grupa tańca hip-hopowego R-Revolution z Jasła. Na końcu pojawiają się również reprezentanci Res-Trial z Rzeszowa – chłopaki którzy skaczą na BMX-ach po wszystkim co możliwe.

W roli hejtera wystąpił Dawid Ryś, który jest odpowiedzialny za nakręcenie całego materiału oraz jego post produkcję. Piosenka „Morning Sun” do której powstał teledysk została wydana 22.05.2012 nakładem wytwórni My Music, i zaczyna się panoszyć po imprezach i klubach.

Powhart sam wyreżyserował teledysk, miał także spory wkład w montażu. Co ciekawe – cały klip powstał zupełnie amatorsko.

-Ludzie którzy wystąpili w moim klipie zrobili to całkowicie za darmo, przez co czuję jakbym ich trochę wykorzystywał, ale dzięki temu także mam pewność że zrobili oni to z czystej miłości do tego, co sami robią, dzięki czemu mam nadzieję ten teledysk pokazuje prawdziwą pasję tych wszystkich ludzi którzy się w nim pojawili – mówi Powhart.

Adrian Stodolak bo tak na prawdę ma na imię Powhart swoją przygodę z produkcją muzyczną rozpoczął w 2005 roku. W 2009 wygrał konkurs na hit Krakowskiego Sylwestra Wow Night Music Square Session za sprawą piosenki „I’ve Made The Sunshine”. „Morning Sun” jest jego trzecim solowym singlem.

źródło: tekst nadesłany

 

17-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)