REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

Zwycięstwo na boisku, przegrana przy zielonym stoliku?

SANOK. Nie milkną echa po decyzji Wydziału Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja, który postanowił zreorganizować rozgrywki I ligi seniorów. Zmiany dotknęły Unihoc Team Sanok. Zespół złożył wyjaśnienia, które nie przyniosły efektu. W dodatku, na klub zostały nałożone kary finansowe, a o dalszej walce o awans do Ekstraligi, sanoczanie jak na razie mogą zapomnieć.

Chcieliśmy przedstawić nasze stanowisko, wysyłając szczegółowe wyjaśnienia i oczekując zrozumienia i postąpienia w duchu fair-play. Tymczasem, dzisiaj rano otrzymaliśmy orzeczenie WGiD, które oprócz wykluczenia z gry w dalszej części sezonu, nakłada na nas kary finansowe na kwotę prawie 2000 złotych. Po prostu czujemy się oszukani – mówi prezes Stowarzyszenia „SLU” Dariusz Dorotniak.

Zarząd Stowarzyszenia „SLU” zapowiedział odwołanie od decyzji organu Polskiego Związku Unihokeja. Trudno jednak przypuszczać, aby nasza drużyna mogła zagrać o awans do Ekstraligi, choć sportowo, udział w finale wywalczyliśmy wygrywając 9 z 11 rozegranych spotkań oraz legitymując się najlepszym bilansem po rundzie zasadniczej w stawce wszystkich zespołów występujących w I lidze.

Do sprawy powrócimy.

Foto: Tomasz Sowa

03-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)