REKLAMA
REKLAMA

Zwycięstwo na boisku, przegrana przy zielonym stoliku?

SANOK. Nie milkną echa po decyzji Wydziału Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja, który postanowił zreorganizować rozgrywki I ligi seniorów. Zmiany dotknęły Unihoc Team Sanok. Zespół złożył wyjaśnienia, które nie przyniosły efektu. W dodatku, na klub zostały nałożone kary finansowe, a o dalszej walce o awans do Ekstraligi, sanoczanie jak na razie mogą zapomnieć.

Chcieliśmy przedstawić nasze stanowisko, wysyłając szczegółowe wyjaśnienia i oczekując zrozumienia i postąpienia w duchu fair-play. Tymczasem, dzisiaj rano otrzymaliśmy orzeczenie WGiD, które oprócz wykluczenia z gry w dalszej części sezonu, nakłada na nas kary finansowe na kwotę prawie 2000 złotych. Po prostu czujemy się oszukani – mówi prezes Stowarzyszenia „SLU” Dariusz Dorotniak.

Zarząd Stowarzyszenia „SLU” zapowiedział odwołanie od decyzji organu Polskiego Związku Unihokeja. Trudno jednak przypuszczać, aby nasza drużyna mogła zagrać o awans do Ekstraligi, choć sportowo, udział w finale wywalczyliśmy wygrywając 9 z 11 rozegranych spotkań oraz legitymując się najlepszym bilansem po rundzie zasadniczej w stawce wszystkich zespołów występujących w I lidze.

Do sprawy powrócimy.

Foto: Tomasz Sowa

03-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)