REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: 12-letnia dziewczynka zginęła w wypadku!

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 9 w Domaradzu. Kierujący seatem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z autobusem.Na miejscu przez blisko cztery godziny pracowali policjanci. Prowadzone śledztwo wyjaśni jakie były przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Do zdarzenia doszło przed godz. 17 na drodze krajowej nr 9 w Domaradzu. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący seatem cordobą, 37-letni mieszkaniec Rudnej Wielkiej na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autobusem. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi.

W wyniku tego wypadku śmierć poniosła 12-letnia pasażerka seata. Do szpitala trafiła druga z pasażerek tego samochodu i jego kierowca. Nie ucierpiał nikt z 30 osób podróżujących autobusem.

Przez blisko cztery godziny na miejscu pracowali policjanci. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KWP/KPP Brzozów

30-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)