REKLAMA
REKLAMA

16-latek miał przy sobie marihuanę

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci z sanockiej komendy zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie przeprowadzania  interwencji w Zagórzu. Środki odurzające posiadał przy sobie 16-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem rodzinnym.

W sobotę przed godz. 22. na ul. Rzecznej w Zagórzu sanoccy policjanci podjęli interwencję wobec osoby, która jechała rowerem bez świateł. W trakcie legitymowania chłopak zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Policjanci podejrzewając, że ma coś do ukrycia skontrolowali jego odzież. W wyniku tych czynności funkcjonariusze ujawnili przy 16-letnim mieszkańcu powiatu sanockiego 0,85 gramów marihuany, a także przedmioty służące do jej palenia między innymi lufki, fajki, sitka. Chłopak został przekazany pod opiekę rodziców.

W związku z tym, że sprawca jest osobą nieletnią, materiały w tej sprawie zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich.

 

źródło: KPP Sanok

 

08-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)