REKLAMA
VIVO

21-letni mieszkaniec Leska zatrzymany za posiadanie marihuany

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w policyjnym areszcie młodego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. U 21-letniego mieszkańca Leska znaleziono marihuanę. Teraz odpowie za posiadanie niedozwolonych środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek około godziny 11 funkcjonariusze patrolowali okolice dworca autobusowego w Lesku. Zauważyli, że na ich widok kilku młodych mężczyzn zaczęło się podejrzanie zachowywać. Przy jednym z nich, 21-letnim mieszkańcu Leska policjanci znaleźli marihuanę oraz samodzielnie wykonaną fajkę służącą do jej palenia.


21-letni mieszkaniec Leska został zatrzymany w policyjnym areszcie celem wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Zostanie przesłuchany i za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP LESKO

11-02-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.