REKLAMA
REKLAMA

24-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował quadem mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Podczas rutynowej kontroli drogowej pojazdu typu quad okazało się, że kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości. Ponadto „zapomniał” rejestracji oraz ubezpieczeniu swojego pojazdu. Z uwagi na swoje agresywne zachowanie został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci patrolując miejscowość Łukowe w sobotę około godz. 18. zatrzymali do kontroli drogowej pojazd typu quad, który poruszał się drogą publiczną. Mężczyzna nie był w stanie okazać żadnych dokumentów  twierdząc, że on sam nie posiada uprawnień do kierowanie, a jego quad nigdy nie był zarejestrowany czy też ubezpieczony.

Podczas wykonywania czynności służbowych wobec 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego niepokój funkcjonariuszy budził jego stan trzeźwości. Po zbadaniu mężczyzny alkotestem okazało się, że w organizmie ma ponad 3 promile alkoholu.

W trakcie interwencji 24-latek zachowywał się agresywnie, używał słów wulgarnych i obraźliwych wobec policjantów. Z uwagi na swoje zachowanie został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu aż wytrzeźwieje i złoży zeznania.

źródło: KPP SANOK

04-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)