REKLAMA
REKLAMA

25. rocznica ukończenia Liceum Medycznego

SANOK / PODKARPACIE. 8 czerwca 2013r. odbył się  klasowy zjazd absolwentek sanockiego Liceum Medycznego, podczas którego świętowały 25 rocznicę  ukończenia szkoły. W spotkaniu uczestniczyło 26 absolwentek, które przybyły z różnych stron Polski, Norwegi, Kanady i Sanoka.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kaplicy pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbe, którą celebrował ks. Krzysztof Pocześniak przy oprawie muzycznej uczennic z Państwowej Szkoły Muzycznej. W szkole serdecznie powitał absolwentki obecny Dyrektor Robert Rybka zapoznając je z historią szkoły i jej osiągnięciami. W swojej dawnej klasie absolwentki miały przyjemność spotkać się z uczącymi ich niegdyś profesorami; Haliną Połejko, Barbarą Kopiczak, Władysławą Oberc, Janem Bukład. Na spotkaniu absolwentki miały okazję podzielić się swoim zdobytym doświadczeniem zawodowym i rodzinnym.

Po uroczystym i smacznym obiedzie, delegacja absolwentek odwiedziła z kwiatami i podziękowaniem byłą Panią Dyrektor Alfredę Słuszkiewicz, która ze względu na stan zdrowia nie mogła uczestniczyć w spotkaniu. Następnie absolwentki z przewodnikiem zwiedziły i podziwiały Rynek Galicyjski.W dalszym spotkaniu w swoim gronie spędziły miło i wesoło czas do późnych godzin planując następne wspólne spotkanie żegnając się słowami: Do miłego zobaczenia.

materiały nadesłane

12-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)