REKLAMA
REKLAMA

40 rodzin z Sanoka i okolic może liczyć na „szlachetną paczkę”!

SANOK / PODKARPACIE. 16 listopada na stronie internetowej Szlachetnej Paczki pojawią się opisy rodzin, dla których darczyńcy będą mogli wykonać prezent, spełniający ich podstawowe potrzeby. W bieżącym roku wolontariusze chcą pomóc około 40 rodzinom z Sanoka i okolic.

Szlachetna Paczka to jeden z największych ogólnopolskich projektów, który pomaga potrzebującym rodzinom wygrywać w walce z biedą.

Obecnie odbywa się bardzo ważny etap  Szlachetnej Paczki – wolontariusze docierający do potrzebujących, spotykają się z nimi w ich domach, by zdiagnozować sytuację, a potem dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy. W tym roku chcemy pomóc około 40 rodzinom z Sanoka i okolic.

Otwarcie bazy z opisami rodzin na stronie internetowej Szlachetnej Paczki odbędzie się 16 listopada o godzinie 11.00 – wtedy właśnie Darczyńcy będą mogli poprzez zalogowanie się w systemie poznać bliżej sytuacje potrzebujących rodzin i  wybrać tą której zechcą pomóc.

Jesteśmy przekonani, że  zaangażowanie ludzi w naszej okolicy będzie nieocenioną pomocą. Większość dotychczasowych darczyńców to osoby z najbliższych okolic. Dzięki  Nim zmieniamy świata na lepsze, łączymy bogatych i biednych w swoim mieście.

Tylko w 2012 roku Szlachetna Paczka dotarła do 13 235 rodzin w potrzebie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. Co roku w przemyślany sposób jednoczy potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc materialną i dobroczyńców finansujących organizację projektu.

źródło: Szlachetna Paczka

14-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)