REKLAMA
REKLAMA

7 i 8 grudnia 2013 – koncerty inaugurujące Ursa Maior Hall z widokiem na Bieszczadzką Wytwórnię Piwa!

7 grudnia 2013 oficjalnie rozpocznie swoją działalność Ursa Maior Hall – trzypoziomowa sala koncertowo-wystawienniczo-konferencyjna w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych 122A. Jest to jedyny taki obiekt w Polsce, gdzie przez wielkie przeszklenie można obserwować codzienną pracę browaru. Sala jest wyposażona w najnowszy wielofunkcyjny i wielostrefowy sprzęt audio, w tym głośniki znanej firmy Bose.

Pozwala to na organizację koncertów, projekcji filmowych i aranżację wielu stref dźwiękowych dzięki stworzeniu uczucia otulenia dźwiękami.

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 17.00. O 18.00 wystąpi znany i ceniony lokalny bluesman – Arek Zawiliński (http://arekzawilinski.pl/) a o 19.00 absolutna gwiazda wieczoru szkocki zespół bluesowo-rockowy King King http://www.kingkingblues.com/, zdobywca prestiżowego tytułu Best Band na British Blues Awards 2012 i 2013. Skład zespołu: Wayne Proctor – Drummer of the Year, Lindsay Coulson – Bass Player of the Year Bennett Holland – Keyboard Player of the Year, a przede wszystkim Alan Nimmo – Best Guitar Player i Best Vocalist!

8 grudnia odbędzie się drugi koncert, w tych samych godzinach i w takim samym składzie.

Specjalnie na tą okazję, w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa, uwarzone zostało piwo, które będzie można spróbować na miejscu!

Liczba gości podczas koncertu ograniczona do 200 osób.

Bilety do nabycia w sklepie Esencja Karpat w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych i na stronie http://sklep.ursamaior.pl. Dodatkowe informacje: biuro@ursamaior.pl, tel. 13 492 79 69, kom. 791 146 277.

O Ursa Maior:

Poza Ursa Maior Hall w ramach Centrum Ursa Maior w Uhercach Mineralnych działa również sklep firmowy pod marką Esencja Karpat. Oprócz piwa warzonego w budynku prowadzi sprzedaż miodu i innych wyrobów pszczelarskich, wyroby drewniane, pamiątkarskie. Szefową spółki Ursa Maior będącej inwestorem jest Agnieszka Łopata, doktor inżynier ochrony środowiska, piwowarka z zamiłowania, zwycięzca wielu konkursów piwa domowego, najlepszy piwowar domowy roku 2012 znana jako Piwowarka Aga. Przy projektowaniu i wykończeniach budynku współpracowano z lokalnymi artystami, zastosowano nowoczesne rozwiązania oszczędzające energię oraz innowacyjny wystrój wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia nowości na blogu http://ursamaior.pl/blog/k-budujemy-centrum-ursa-maior.php, profilu facebook https://www.facebook.com/CentrumUrsaMaior i przez Twitter: @AndrzejUrsa.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.sklep.ursamaior.pl

Więcej informacji: Andrzej Czech, andrzej@ursamaior.pl, tel. 694 025 875

29-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook