REKLAMA
REKLAMA

Już jutro derby z Karpatami Krosno

SANOK / PODKARPACIE. Już jutro siatkarze TSV Mansard Sanok zagrają u siebie z PWSZ Karpatami Krosno. Derbowy pojedynek rozpocznie zmagania drużyny z grodu Grzegorza we własnej hali w ramach II rundy rozgrywek II ligi. Choć krośnianie są zdecydowanym liderem tabeli, gospodarze nie złożą broni i powalczą o ligowe punkty.

Patronem medialnym siatkarskich spotkań z udziałem sanockich drużyn jest portal Esanok.pl.

Drużyna z Krosna to zdecydowany lider ligowej tabeli i główny pretendent do wygrania tegorocznych rozgrywek. Do tej pory, siatkarze Karpat zgromadzili na swoim koncie 26 punktów w 9 spotkaniach. Zaledwie jeden stracony punkt, potwierdza poziom sportowy najbliższego rywala TSV.

Na przeciwnym biegunie tabeli znajdują się obecnie sanoczanie, którzy mają jednak zupełnie inny cel, podczas swojego debiutanckiego sezonu na parkietach II ligi. Mimo różnicy punktowej, jaka dzieli obie ekipy, siatkarze i trenerzy TSV zapowiadają walkę o odniesienie, jak najlepszego rezultatu.

Nie ulega wątpliwości, że to drużyna z Krosna będzie faworytem tego spotkania. Uważam jednak, że nie stoimy na straconej pozycji. Walka od pierwszej do ostatniej piłki, koncentracja oraz mocna zagrywka – te elementy w wykonaniu naszego zespołu, mogą zadecydować o nawiązaniu walki z liderem – mówi Dorota Kondyjowska, II trener TSV Mansard Sanok.

Karpaty to główny faworyt do awansu do I ligi. Zespół z Krosna jest doświadczony i zgrany. My nie składamy jednak broni i spróbujemy zaskoczyć przeciwnika. Każdy ligowy punkt zdobyty przez nas w tym meczu będzie sukcesem – dodaje Maciej Wiśniowski, trener TSV Mansard Sanok.


TSV Mansard Sanok – PWSZ Karpaty Krosno

sobota (30.11), godzina 18:00

hala Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku


materiał nadesłany

29-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)