REKLAMA
REKLAMA

Akademia zwycięstwa, czyli bicie rekordów na sanockim rynku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Polska jest pełna ludzi sukcesu, o czym przekonała się AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI podczas swojej ostatniego happeningu ‘Czy należy bić? Oczywiście!’, kiedy zebrała aż 200  zwycięstw!

W ubiegłą sobotę 26 października, w 24 miastach Polski o godzinie 11:00 wolontariusze AKADEMII zebrali się w najruchliwszych zakątkach swoich regionów, by rozpocząć poszukiwania codziennych zwycięstw mieszkańców regionu. Tropienie sukcesów odbywało się niezwykle dynamicznie, gdyż czasu było niewiele. Wolontariusze mieli tylko 15 minut na zebranie osiągnięć, więc szybko zatrzymywali przechodniów i pytali o ich codzienne zwycięstwa. Podobnie było w Sanoku, gdzie wolontariusze działali na Rynku Głównym.

Skąd pomysł na poszukiwanie sukcesów?
Każdego dnia wolontariusze pomagają swoim uczniom odnosić zwycięstwa nad wyzwaniami codzienności. Dbają o to, by ich podopieczni dostrzegli swój potencjał i nauczyli się go rozwijać. Akcja zbierania sukcesów miała na cel zwrócić uwagę na wartość rzeczy, które udaje się zrealizować każdego dnia. W AKADEMII sukcesem są proste zwycięstwa, jak na przykład rozwiązane zadanie z matematyki lub pierwszy zrzucony kilogram po ciężkich ćwiczeniach. Takimi też osiągnięciami dzielili się mieszkańcy regionów, w których odbywała się akcja, w tym także osoby z naszego miasta. Dzięki ich pomocy wolontariuszom z Sanoka udało się zebrać 200 sukcesów. Wszystkie osiągnięcia zobaczyć można na facebookowym profilu AKADEMII – „Akademia Przyszłości w Sanoku”. Pragniemy podziękować nie tylko sanoczanom, którzy po raz kolejny udowodnili, że są ludźmi sukcesu, ale także Panu Burmistrzowi
dr Wojciechowi Blecharczykowi, dzięki któremu mogliśmy przeprowadzić naszą akcję. Mamy nadzieję, że nasze kolejne eventy będą równie dobrze przyjęte i kolejny raz spotkamy się z tak wielkim uśmiechem na twarzy jak w minioną sobotę.

 

Zostań tutorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nadal poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby poświęcić swój czas wybranemu dziecku. W tym celu należy wypełnić aplikację na stronie internetowej i oczekiwać zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Osoby, które nie mają czasu, ale również chciałyby wesprzeć inicjatywę mogą zostać Darczyńcami, którzy wspierają finansowo wybranego ucznia i razem z nim cieszą się jego sukcesami.

29-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)