REKLAMA
REKLAMA

Art Studio – miejsce dla wszystkich, którzy kochają taniec, ruch i muzykę.

Wraz z początkiem września w Sanoku swoją działalność rozpoczęło Art Studio – miejsce dla wszystkich, którzy kochają taniec, ruch i muzykę. Patronat nad działalnością Art Studio objęło studio tańca Hurtownia Ruchu z Krakowa.

Główny profil działalności Art Studio to zajęcia taneczne i ruchowe. W ofercie znalazły się zarówno propozycje dla dorosłych (latino solo, jazz, joga, pilates) jak i dla dzieci.

Chcielibyśmy stworzyć miejsce przyjazne dla dzieci, stąd też w naszym grafiku znalazł się balet, latino solo i joga dla najmłodszych oraz przedszkole muzyczne. Planujemy również zajęcia artystyczne  dla dwu i trzylatków – zapewniają organizatorzy – Stawiamy na profesjonalną kadrę – zajęcia prowadzić będą instruktorzy z Krakowa, Rzeszowa i Jasła. Wierzymy,  że wysoki poziom zajęć będzie magnesem przyciągającym do nas sanoczan.

Sala taneczna Art Studio ma powierzchnię 100m2 wyposażona jest w profesjonalną podłogę baletową, lustra i sprzęt nagłaśniający.

19 i 26 września zajęcia w Art Studio w promocyjnej cenie – tylko 5 zł. Do wyboru: balet dla dzieci (4-6 lat oraz 7-11 lat), lyrical jazz (młodzież, dorośli) oraz pilates (zajęcia dla pań). Lekcje poprowadzi Katarzyna Boroń  – dyplomowana tancerka sceniczna, absolwentka Krakowskiej Zawodowej Szkoły Baletowej.

Obok stałych zajęć w Art Studio odbywać się będą cykliczne warsztaty – pierwsze już w najbliższy weekend. Do wyboru: Commercial hip-hop dla dzieci i młodzieży oraz Latino Solo dla pań. A w przyszłym tygodniu zupełna nowość w Sanoku – warsztaty tańca brzucha, które poprowadzi Sara Damm !

Ekipa Art Studio zapewnia również, że oferta z czasem będzie coraz bardziej bogata i urozmaicona. W planach tango, taniec współczesny oraz liczne warsztaty.

Więcej informacji o działaniach w Art Studio:
www.artstudio.sanok.pl
www.facebook.com/artstudiosanok

Art Studio
ul. Kościuszki 58, Sanok
tel. 692 131 496, 601 851 795

 


19-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook