REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczne święta na podkarpackich drogach (ZESTAWIENIE)

PODKARPACIE. Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach województwa w czasie działań „Wielkanoc 2013” – podczas całego świątecznego weekendu. W tym roku doszło do 11 wypadków, w których rannych zostało 22 osoby. Nikt nie zginął.

Policyjne działania „Wielkanoc 2013” rozpoczęły się w Wielki Piątek. Funkcjonariusze czuwali nad płynnością ruchu, zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców, przypadki przekraczania prędkości oraz przestrzeganie obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

W czasie tegorocznych świąt na podkarpackich drogach było mniej wypadków niż rok temu. Od piątku do poniedziałku doszło do 11 wypadków, w których rannych zostało 22 osoby, nikt nie zginął. Przed rokiem, w ciągu czterech świątecznych dni doszło do 15 wypadków, ucierpiało w nich 14 osób, a jedna osoba zginęła. Policjanci zatrzymali 32 nietrzeźwych kierujących, prawie dwukrotnie mniej niż w ubiegłym roku.

Statystyki zdarzeń drogowych podczas Wielkanocy w ubiegłych latach (od piątku do poniedziałku):

Wyniki działań „Wielkanoc 2013” (od piątku do poniedziałku):

źródło: KWP

02-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)