REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczniej na drogach powiatu sanockiego podczas weekendu majowego

SANOK / PODDKARPACIE. Tegoroczne działania w ramach Bezpiecznego Weekendu trwały 6 dni. W tym czasie na drogach powiatu sanockiego służbę pełniło 155 funkcjonariuszy. Z całą pewnością można uznać, że ten okres minął bezpiecznie, a poniżej prezentowane porównanie dowodzi, że było bezpieczniej niż w roku ubiegłym.

Działania pod kryptonimem „Bezpieczny Weekend” trwały od 30.04 do 5.05. W tym czasie o bezpieczeństwo na drogach powiatu sanockiego dbało 150 policjantów z sanockiej komendy oraz 5 funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Tegoroczna akcja pod wieloma względami była bezpieczniejsza niż w roku ubiegłym. Poniżej podsumowanie zdarzeń z terenu powiatu sanockiego w roku bieżącym i porównanie ich z ubiegłorocznymi.

„Bezpieczny Weekend” trwały od 30.04 do 5.05

O bezpieczeństwo na drogach powiatu dbali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku z pomocą sanockiej Straży Miejskiej, którzy pilnując ładu i porządku na drodze stwarzali dogodne warunki do bezpiecznego podróżowania. Jednak największą zasługę trzeba przypisać samym kierującym, którzy korzystając z dróg wykazali się olbrzymią odpowiedzialnością, cierpliwością i rozwagą. Jedynie w kilku przypadkach kierowcom można zarzucić jazdę na „podwójnym gazie”.

źródło: KPP Sanok

foto: archiwum KWP

06-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)