REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Pierwsze Mistrzostwa Karpat w Speedridingu (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Czołówka polskich speedriderów na starcie, ekstremalne skoki, szybkie latanie, sportowa rywalizacja, pełne emocji ekstremalne widowisko – to wszystko już za kilka tygodni – w dniach 23-24 lutego 2013, podczas pierwszych mistrzostw Karpat w speedridingu – Carpathia Speedridingu Cup 2013.

Zawody odbędą się w Bieszczadach na najlepszej trasie do speedridingu w Polsce  ‘Laworta’ w Ustrzykach Dolnych.

Na stoku góry „Kamienna Laworta’  zawodnicy będą walczyć o miano mistrza Karpat w speedridingu.  Na specjalnie przygotowanej trasie o długości ponad 1 km i różnicy wysokości 250m, zawodnicy będą mieli do pokonania slalom oraz kilkunastometrowe urwiska, z których dosłownie w locie z prędkością dochodząca do 100km/h, będą musieli trafić w wyznaczone na trasie bramki.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów białego szaleństwa i sportów ekstremalnych na to niezwykłe wydarzenie, które rozpoczyna się w sobotę 23 lutego o godzinie 11:00 na terenie stacji narciarskiej ‘Laworta’

Organizator zawodów: Gmina Ustrzyki Dolne, Bieszczadzka Szkoła Paralotniowa, Szkoła Narciarska Gromadzyń, Stacja Narciarska Laworta.

źródło: www.speedriding.pl

foto: Prowing


09-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)