REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowa zima w Bieszczadach i Sanoku

Bieszczady24.pl. Przedświąteczny weekend zapowiada się bardzo gorąco! Festiwal jazzowy Jazz Bez, koncert zespołu Clock Machine, wspólne kolędowanie oraz wystawy bożonarodzeniowe. To wszystko czeka na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


13 grudnia 2013 (piątek)

Kino SDK: Kraina lodu

SANOK / PODKARPACIE. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

O bieszczadzkim niebie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczady to jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie występuje prawdziwie ciemne niebo, zupełnie wolne od zanieczyszczeń sztucznym światłem naszej cywilizacji.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal jazzowy Jazz Bez!

SANOK / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Artystyczne „Dzyga”, Burmistrz Miasta Sanoka, Starostwo Powiatowe, Muzeum Historyczne w Sanoku oraz Klub Pani K. zapraszają na koncerty w ramach festiwalu Jazz Bez.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Igrzyska śmierci w pierścieniu ognia

SANOK / PODKARPACIE. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournée Zwycięzców. Dowiadują się o fali zamieszek, do której przyczynili się, łamiąc reguły igrzysk.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczornica patriotyczna

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Ruch Narodowy zaprasza na wieczornicę upamiętniającą wydarzenia związane z wprowadzeniem stanu wojennego w 1981 roku, przez gen. Jaruzelskiego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


14 grudnia 2013 (sobota)

Clock Machine w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Pierwszy polski zespół, który podpisał pakt z diabłem, aby osiągnąć międzynarodowy sukces. Po świetnie przyjętych występach podczas letnich festiwali, postanowili zrobić hałas w małych klubach.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Turniej szachowy o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Gimnazjum nr 4 w Sanoku oraz Klub Sportowy ,,Komunalni Sanok” zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych na rozgrywki szachowe.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


15 grudnia 2013 (niedziela)

Bieszczadzkie kolędowanie

LESKO / PODKARPACIE. Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady, zaprasza na przegląd kolęd i pastorałek ,,Bieszczadzkie kolędowanie” do Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Bożonarodzeniowy brunch w „Jasiu Wędrowniczku”

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na bożonarodzeniowy brunch. Zasmakuj Wigilijnych potraw z całego świata.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Jasełka ,,Z pokłonem Bożej Dziecinie”

ZARSZYN / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zarszynie zapraszają mieszkańców Zarszyna i Posady Zarszyńskiej na Jasełka ,,Z pokłonem Bożej Dziecinie”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wystawa bożonarodzeniowa w Nowosielcach

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Wójt Gminy Zarszyn i Koło Gospodyń Wiejskich w Nowosielcach serdecznie zapraszają na Wystawę Bożonarodzeniową do Domu Kultury w Zarszynie

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

14-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)