REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Bieszczady kuszą pięknem i wieloma imprezami. Festyny, zawody sportowe, pikniki to nie jedyne atrakcje, jakie  czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

2 sierpnia 2013 (piątek)

UEFA REGION’S CUP

LESKO / NOWOTANIEC / PODKARPACIE. Zakończenie sportowych emocji, które dostarczały przez ostatnie dni rozgrywki piłki nożnej podczas UEFA REGION’S CUP. Przed podkarpacką publicznością zaprezentują się następujące Związki Piłki Nożnej: Dolnośląski, Mazowiecki, Podkarpacki oraz Zachodniopomorski.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Bieszczadzkie Spotkania Bluesowe

PRZYSŁUP / PODKARPACIE. Przez trzy dni w Bieszczadach szumieć będą dźwięki bluesowych nut. To już VIII edycja Bies Czad Blues.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Minionki Narozrabiają” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Dla najmłodszych widów Sanockiego Domu Kultury, kino nowej jakości otwiera drzwi i zaprasza na projekcję filmu Minionki Rozrabiają. Bajka dla rozrabiaków ale i tych spokojnych dzieci czeka w SDK.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Wypełnić Pustkę” w SDKu

SANOK / PODKARPACIE. Osiemnastoletnia Shira szuka od nowa swojego miejsca w chasydzkiej rzeczywistości. Jak sobie z tym poradzi? Sprawdź codziennie o 20.00 w Sanockim Domu Kultury.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VIII Święto Piwa „Bawarskie Klimaty” w Jasiu Wędrowniczku

RYMANÓW / PODKARPACIE. Znakomita zabawa, tańce do białego rana
i dużo zimnego piwa. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na VIII Święto Piwa „Bawarskie Klimaty”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


3 sierpnia 2013 (sobota)

IV Puchar Zagórza w siatkówce plażowej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na IV Puchar Zagórza w siatkówce plażowej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festyn Lato w Czarnej

GMINA CZARNA / PODKARPACIE. Gmina Czarna zaprasza na spotkanie z regionalną kulturą podczas festynu Lato w Czarnej. Podczas imprezy wystąpią kapele góralskie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


III Beskidzki Rajd Śladami Dwóch Kardynałów

KOMAŃCZA / PODKARPACIE.Po raz trzeci uczestnicy Beskidzkiego Rajdu przejdą trasy dwóch kardynałów. Tego roku organizatorzy zapraszają na trasę: Komańcza–Kamień–Karlików–Tokarnia–Puławy Górne–Rudawka Rymanowska–Pastwiska.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Warsztaty bębniarskie w Zatwarnicy

ZATWARNICA / GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE. W dniu upalnego lata warto wykorzystać swój potencjał, siłę w rękach i pojawić się na warsztatach bębniarskich w Zatwarnicy. Warsztaty odbędą się pod okien specjalisty – Dominika Muszyńskiego z zespołu Wadada.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


4 sierpnia 2013 (niedziela)

Gminne zawody sportowo–pożarnicze

ZARSZYN / PODKARPACIE. Gminne zawody Sportowo Pożarnicze w Posadzie Zarszyńskiej przyniosą nie tylko mnóstwo wrażeń podczas strażackich zmagań, ale także atrakcje dla dzieci, smaczne przekąski oraz zabawę taneczną do białego rana.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

IV Festiwal ,,Zaklęte w drewnie”

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku prezentuje kolejną odsłonę Festiwalu ZAKLĘTE W DREWNIE. Zobaczyć będzie można jarmark rękodzieła oraz wziąć udział w grach i zabawach. Na sam koniec dnia na scenie sanockiego Skansenu wystąpi Duet Michał i Grzesiek oraz zespół Czeremszyna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Oddanie Remizy Strażackiej i Świetlicy Środowiskowej w Porębach k/Beska

GMINA BESKO / PODKARPACIE.  W niedzielę w Porębach oficjalnie oddana zostanie nowa remiza strażacka. Uroczystemu otwarciu towarzyszyć będą występy artystyczne, a na koniec zabawa taneczna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

V Kiermasz Bojkowski

GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE.  Stowarzyszenie Społeczne Dzieciom Bieszczadzkiej Szkoły w Zatwarnicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Zatwarnicy, OSP Zatwarnica oraz GOK Lutowiska zapraszają na V Kiermasz Bojkowski.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VII Festyn rekreacyjno–sportowy w Łukowem

ŁUKOWE / PODKARPACIE.  Sportowo, rekreacyjnie i muzycznie upłynie niedzielne popołudnie w Łukowem. Tam odbędzie się siódma edycja Festynu, podczas którego podziwiać będzie można sportowe i plastyczne zmagania dzieci i dorosłych, wystawy rękodzieła, degustacje potraw oaz trunków regionalnych. Wieczorem ogrodowa zabawa taneczna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

XVIII Spotkanie Przygraniczne Polski i Słowacji

KOMAŃCZA / PODKARPACIE.  Wójt Gminy Komańcza zaprasza na XVIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji. Na placu nad Osławą spotkać będzie można Maćka ,,Glebe” Florka – zwycięzce programu You Can Dance.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 

Ślizgawki w Hali ARENA Sanok
16.00 – 17.00 – ślizgawka junior,
18.00 – 19.00 – ślizgawka ogólna.
Serdecznie zapraszamy

Ceny biletów na ślizgawki ARENA
Osoby dorosłe bilet + szatnia 60 minut cena 7 zł
Dzieci i młodzież bilet + szatnia 60 minut cena 5,50 zł
Dzieci do lat 7 + szatnia bilet 60 minut cena 4 zł
Łyżwy – wypożyczenie 60 minut cena 5,50 zł
Łyżwy dla dzieci – wypożyczenie 60 minut cena 5 zł
Łyżwy – ostrzenie cena 6 zł
Kask ochronny 60 minut 3,50 zł


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 8.00 do 18.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

04-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)