REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Bieszczady kuszą pięknem i wieloma imprezami. Festyny, zawody sportowe, pikniki to nie jedyne atrakcje, jakie  czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

2 sierpnia 2013 (piątek)

UEFA REGION’S CUP

LESKO / NOWOTANIEC / PODKARPACIE. Zakończenie sportowych emocji, które dostarczały przez ostatnie dni rozgrywki piłki nożnej podczas UEFA REGION’S CUP. Przed podkarpacką publicznością zaprezentują się następujące Związki Piłki Nożnej: Dolnośląski, Mazowiecki, Podkarpacki oraz Zachodniopomorski.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Bieszczadzkie Spotkania Bluesowe

PRZYSŁUP / PODKARPACIE. Przez trzy dni w Bieszczadach szumieć będą dźwięki bluesowych nut. To już VIII edycja Bies Czad Blues.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Minionki Narozrabiają” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Dla najmłodszych widów Sanockiego Domu Kultury, kino nowej jakości otwiera drzwi i zaprasza na projekcję filmu Minionki Rozrabiają. Bajka dla rozrabiaków ale i tych spokojnych dzieci czeka w SDK.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Wypełnić Pustkę” w SDKu

SANOK / PODKARPACIE. Osiemnastoletnia Shira szuka od nowa swojego miejsca w chasydzkiej rzeczywistości. Jak sobie z tym poradzi? Sprawdź codziennie o 20.00 w Sanockim Domu Kultury.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VIII Święto Piwa „Bawarskie Klimaty” w Jasiu Wędrowniczku

RYMANÓW / PODKARPACIE. Znakomita zabawa, tańce do białego rana
i dużo zimnego piwa. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na VIII Święto Piwa „Bawarskie Klimaty”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


3 sierpnia 2013 (sobota)

IV Puchar Zagórza w siatkówce plażowej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na IV Puchar Zagórza w siatkówce plażowej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festyn Lato w Czarnej

GMINA CZARNA / PODKARPACIE. Gmina Czarna zaprasza na spotkanie z regionalną kulturą podczas festynu Lato w Czarnej. Podczas imprezy wystąpią kapele góralskie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


III Beskidzki Rajd Śladami Dwóch Kardynałów

KOMAŃCZA / PODKARPACIE.Po raz trzeci uczestnicy Beskidzkiego Rajdu przejdą trasy dwóch kardynałów. Tego roku organizatorzy zapraszają na trasę: Komańcza–Kamień–Karlików–Tokarnia–Puławy Górne–Rudawka Rymanowska–Pastwiska.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Warsztaty bębniarskie w Zatwarnicy

ZATWARNICA / GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE. W dniu upalnego lata warto wykorzystać swój potencjał, siłę w rękach i pojawić się na warsztatach bębniarskich w Zatwarnicy. Warsztaty odbędą się pod okien specjalisty – Dominika Muszyńskiego z zespołu Wadada.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


4 sierpnia 2013 (niedziela)

Gminne zawody sportowo–pożarnicze

ZARSZYN / PODKARPACIE. Gminne zawody Sportowo Pożarnicze w Posadzie Zarszyńskiej przyniosą nie tylko mnóstwo wrażeń podczas strażackich zmagań, ale także atrakcje dla dzieci, smaczne przekąski oraz zabawę taneczną do białego rana.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

IV Festiwal ,,Zaklęte w drewnie”

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku prezentuje kolejną odsłonę Festiwalu ZAKLĘTE W DREWNIE. Zobaczyć będzie można jarmark rękodzieła oraz wziąć udział w grach i zabawach. Na sam koniec dnia na scenie sanockiego Skansenu wystąpi Duet Michał i Grzesiek oraz zespół Czeremszyna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Oddanie Remizy Strażackiej i Świetlicy Środowiskowej w Porębach k/Beska

GMINA BESKO / PODKARPACIE.  W niedzielę w Porębach oficjalnie oddana zostanie nowa remiza strażacka. Uroczystemu otwarciu towarzyszyć będą występy artystyczne, a na koniec zabawa taneczna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

V Kiermasz Bojkowski

GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE.  Stowarzyszenie Społeczne Dzieciom Bieszczadzkiej Szkoły w Zatwarnicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Zatwarnicy, OSP Zatwarnica oraz GOK Lutowiska zapraszają na V Kiermasz Bojkowski.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VII Festyn rekreacyjno–sportowy w Łukowem

ŁUKOWE / PODKARPACIE.  Sportowo, rekreacyjnie i muzycznie upłynie niedzielne popołudnie w Łukowem. Tam odbędzie się siódma edycja Festynu, podczas którego podziwiać będzie można sportowe i plastyczne zmagania dzieci i dorosłych, wystawy rękodzieła, degustacje potraw oaz trunków regionalnych. Wieczorem ogrodowa zabawa taneczna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

XVIII Spotkanie Przygraniczne Polski i Słowacji

KOMAŃCZA / PODKARPACIE.  Wójt Gminy Komańcza zaprasza na XVIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji. Na placu nad Osławą spotkać będzie można Maćka ,,Glebe” Florka – zwycięzce programu You Can Dance.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 

Ślizgawki w Hali ARENA Sanok
16.00 – 17.00 – ślizgawka junior,
18.00 – 19.00 – ślizgawka ogólna.
Serdecznie zapraszamy

Ceny biletów na ślizgawki ARENA
Osoby dorosłe bilet + szatnia 60 minut cena 7 zł
Dzieci i młodzież bilet + szatnia 60 minut cena 5,50 zł
Dzieci do lat 7 + szatnia bilet 60 minut cena 4 zł
Łyżwy – wypożyczenie 60 minut cena 5,50 zł
Łyżwy dla dzieci – wypożyczenie 60 minut cena 5 zł
Łyżwy – ostrzenie cena 6 zł
Kask ochronny 60 minut 3,50 zł


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 8.00 do 18.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

04-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)