REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i w Bieszczadach!

Bieszczady24.pl. Podczas nadchodzących jesiennych dni, imprezowy weekend ogrzeje atmosferę. Festiwal im. Adama Didura, Festiwalowe Kino Artystyczne, koncert Kamila Bednarka , to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


20 września 2013 (piątek)

Bieszczady – jak je widzę

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej Zaprasza na uroczyste otwarcie Galerii Przy Pętli oraz na wernisaż wystawy ,,Bieszczady – jak je widzę”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwalowe Kino Artystyczne: Jutro Premiera

SANOK / PODKARPACIE. Dyrektor teatru ma kłopoty z wystawieniem sztuki „Trzeci dzwonek”. Zobacz, jak skończą się przygody w polskim kinie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwalowe Kino Artystyczne: Pornografia

SANOK / PODKARPACIE. Okupowana Polska, rok 1943. Fryderyk, reżyser, i Witold, pisarz, wyruszają do majątku Hipolita, znajomego Witolda.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Kamlia Bednarka w ,,Jasiu Wędrowniczku”

RYMANÓW / PODKARPACIE. Hotel ** Restauracja ,,Jaś Wędrowniczek” zaprasza na koncert Kamila Bednarka z zespołem.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Nasze odcienie kobiecości

SANOK / PODKARPACIE. Natchnienia – Inspiracje – Kreacje to cykl działań i wystaw interaktywnych, z których 3 odbędą się w Polsce, a następne 3 na Słowacji. Pierwsza z trzech polskich wystaw już 20 września.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


21 września 2013 (sobota)

Koncert zespołu Wovoka

CISNA / PODKARPACIE. „Wovoka” – znakomity zespół z Warszawy gościnnie w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej na koncercie już w sobotę!

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

W sobotę sanoczanie zagrają mecz Pucharu Polski

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę, w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku odbędzie się pierwszy w historii klubu TSV Mansard mecz Pucharu Polski, w którym sanoczanie podejmą Aluron Wartę Zawiercie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


22 września 2013 (niedziela)

Czas Nadziei. Spotkanie z autorem książki w Kościele Przemienienia Pańskiego

SANOK / PODKARPACIE. W kościele Przemienienia Pańskiego gościł będzie Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei. Będzie on promował swoją książkę, która powstawała podczas walki o zdrowie i życie jego synka Tobiaszka. Niestety, walce przegranej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal im. Adama Didura: Giuseppe Verdi – Rigoletto

SANOK / PODKARPACIE. Od godziny 18.00 w sali widowiskowej Sanockiego Domu Kultury prezentować się będzie orkiestra Opery Krakowskiej oraz towarzyszący jej soliści, chór i balet.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

19-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)