REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i w Bieszczadach!

Bieszczady24.pl. Podczas nadchodzących jesiennych dni, imprezowy weekend ogrzeje atmosferę. Festiwal im. Adama Didura, Festiwalowe Kino Artystyczne, koncert Kamila Bednarka , to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


20 września 2013 (piątek)

Bieszczady – jak je widzę

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej Zaprasza na uroczyste otwarcie Galerii Przy Pętli oraz na wernisaż wystawy ,,Bieszczady – jak je widzę”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwalowe Kino Artystyczne: Jutro Premiera

SANOK / PODKARPACIE. Dyrektor teatru ma kłopoty z wystawieniem sztuki „Trzeci dzwonek”. Zobacz, jak skończą się przygody w polskim kinie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwalowe Kino Artystyczne: Pornografia

SANOK / PODKARPACIE. Okupowana Polska, rok 1943. Fryderyk, reżyser, i Witold, pisarz, wyruszają do majątku Hipolita, znajomego Witolda.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Kamlia Bednarka w ,,Jasiu Wędrowniczku”

RYMANÓW / PODKARPACIE. Hotel ** Restauracja ,,Jaś Wędrowniczek” zaprasza na koncert Kamila Bednarka z zespołem.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Nasze odcienie kobiecości

SANOK / PODKARPACIE. Natchnienia – Inspiracje – Kreacje to cykl działań i wystaw interaktywnych, z których 3 odbędą się w Polsce, a następne 3 na Słowacji. Pierwsza z trzech polskich wystaw już 20 września.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


21 września 2013 (sobota)

Koncert zespołu Wovoka

CISNA / PODKARPACIE. „Wovoka” – znakomity zespół z Warszawy gościnnie w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej na koncercie już w sobotę!

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

W sobotę sanoczanie zagrają mecz Pucharu Polski

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę, w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku odbędzie się pierwszy w historii klubu TSV Mansard mecz Pucharu Polski, w którym sanoczanie podejmą Aluron Wartę Zawiercie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


22 września 2013 (niedziela)

Czas Nadziei. Spotkanie z autorem książki w Kościele Przemienienia Pańskiego

SANOK / PODKARPACIE. W kościele Przemienienia Pańskiego gościł będzie Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei. Będzie on promował swoją książkę, która powstawała podczas walki o zdrowie i życie jego synka Tobiaszka. Niestety, walce przegranej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal im. Adama Didura: Giuseppe Verdi – Rigoletto

SANOK / PODKARPACIE. Od godziny 18.00 w sali widowiskowej Sanockiego Domu Kultury prezentować się będzie orkiestra Opery Krakowskiej oraz towarzyszący jej soliści, chór i balet.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

19-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)