REKLAMA
REKLAMA

Chłopaki ze Stali nie poddają się! Gruszecki na razie pozostanie z drużyną

SANOK / PODKARPACIE. Po ostatnim ligowym meczu Stali Sanok z Chełmianką Chełm, kolejne występy drużyny w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej nie były pewne. Dziś wiemy, że zespół dokończy rundę. – Gramy dalej (…) Ja chłopaków nie zostawiam z dnia na dzień, bo to nie są przedmioty – mówi Jakub Gruszecki, sponsor i pomysłodawca nowej ery w Stali.

Po sobotnich wydarzeniach sytuacja jest ciężka. Trener Marcin Gabor na dobre pożegnał się już z Sanokiem. Wszyscy rozstali się w atmosferze smutku i żalu. Pytanie co dalej?

Gramy dalej. Do zakończenia rundy pozostały nam 4 mecze (jeden z rundy wiosennej). Chłopaki są podłamani ale muszą się pozbierać. Poprosiłem Damiana i  Roberta aby poprowadzili drużynę do końca na co z radością przystali. Poprosiłem ich aby zachowali profesjonalizm w szatni i na treningu – mówi Jakub Gruszecki.

Nikt nie udaje, że nic się nie stało. Ja nie chcę specjalnie komentować tego wszystkiego, mam tylko nadzieję, że ci którzy do tego doprowadzili nie śpią teraz spokojnie i nie są to wcale “kibole”, bo Ci wykazali się większym rozumem niż osoby odpowiedzialne za to całe zajście. Ja chłopaków nie zostawiam z dnia na dzień, bo to nie są przedmioty. To są ludzie, mają swoje uczucia. Szkoda, że nie rozumieją tego osoby, które na nich wykrzykują w trakcie meczy. Trenujemy i dogramy rundę do końca. Dziwi mnie tylko, że od soboty nikt z Klubu MKS nie miał czasu z nimi nawet porozmawiać. Więcej wsparcia dostali od trenera Gabora, który rozstał się z Sanokiem a pozostaje w kontakcie z zawodnikami. Przypominam wszystkim, że nie ja jestem Prezesem Klubu, ja jestem a raczej byłem sponsorem i za to spotkała mnie taka nagroda. Klub MKS na swoją drużynę nie wydał od lipca ani złotówki – kończy Gruszecki.

W sobotę wyjazd do Przemyśla. Zawodnicy przygotowują się pod okiem Damiana Niemczyka i Roberta Ząbkiewicza.

Polonia Przemyśl – Stal Sanok, sobota, godzina 14:00.

źródło: Red., oficjalny serwis internetowy Stali Sanok

23-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)