REKLAMA
PGE
REKLAMA

Ciarko PBS Bank Sanok nadal bez prezesa. Nowego sternika klubu poznamy po 5 lipca

SANOK / PODKARPACIE. Rada nadzorcza Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok Sp. z o.o. ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Termin składania podań mija 5 lipca 2013 roku.

Ciarko PBSBank Klub Hokejowy Sanok Sp. z o.o.

Rada nadzorcza Ciarko PBSBank Klub Hokejowy Sanok Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, adres siedziby: 38-500 Sanok, ul. Królowej Bony 4, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie pod nr 0000399041, zwana dalej „Spółka”, ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki:

1. Kandydaci na stanowisko muszą spełniać następujące wymagania: korzystać z pełni praw publicznych oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

2. Kryteriami pomocniczymi oceny kandydatów są: znajomość zagadnień ekonomiczno – prawniczych związanych z finansami i zarządzeniem oraz działalnością sportową, wykształcenie, doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi i klubami sportowymi, stopień znajomości języków obcych.

3. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie na ręce członka Rady Nadzorczej Pana Ryszarda Ziarko w siedzibie Ciarko Sp. z o.o. S.KA. 38-500 Sanok, ul. Okulickiego 10, w terminie do 5 lipca 2013 roku: listu motywacyjnego, wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Spółki, CV, kopii umów o pracę lub kontraktów dotyczących zajmowanych stanowisk, oświadczenia w przedmiocie korzystania z pełni praw publicznych, posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych, spełniania dodatkowych kryteriów pomocnicze oceny kandydatów.

4. Z osobami telefonicznie zawiadomionymi o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu rekrutacji, zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne w terminie 7 dni po upływie terminu składania podań.

5. Wybór i powołanie kandydata nastąpi w formie uchwały Rady Nadzorczej, w terminie do dnia 15 lipca 2013 roku, z pośród osób wstępnie wyłonionych na podstawie oceny podań i po przeprowadzeniu z tymi osobami rozmów kwalifikacyjnych. Osoby te zostaną powiadomione telefonicznie o ewentualnym zaproszeniu do stawienia się na termin posiedzenia rady nadzorczej.

6. Termin wyboru i powołania kandydata może zostać przesunięty przez Pana Ryszarda Ziarko, o czym osoby zaproszone zostaną powiadomione telefonicznie.

18-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.