REKLAMA
REKLAMA

Zmiany na parkingu wielopoziomym. W nocy będzie można parkować! (FILM)

Zmiany na parkingu wielopoziomym. W nocy będzie można parkować! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od 18 lipca mieszkańcy Sanoka mogą bezpłatnie korzystać z parkingu wielopoziomowego, na którym z dnia na dzień można zaobserwować co raz większy ruch samochodów. Sanoczanie mają wiele uwag co do funkcjonowanie obiektu, do których odniósł się jego zarządca.

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarski Mieszkaniowej rozważa wprowadzenie na obiekcie nowej organizacji ruchu. Jednak wymagana jest przebudowa wjazdu do obiektu. Wówczas powstałby oddzielny wjazd i wyjazd, co mogłoby poprawić bezpieczeństwo na terenie parkingu.

Od 1 sierpnia zarządca wprowadza usługę nocnego parkowanie, z której będą mogli skorzystać np. mieszkańcy śródmieścia pozostawiając w godzinach od 18.00 do 22.00 samochód, odbierając go wczesnych godzinach rannych. Koszt takiej usługi w sierpniu wyniesie najprawdopodobniej 50 złotych. Również od nowego miesiąca opłata parkingowa za 1 godzinę parkingowa będzie kosztować „złotówkę”.

Więcej informacji w materiale filmowym.

25-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)