REKLAMA
REKLAMA

Czy Bieszczady wykorzystują swoją szansę? Podsumowanie sezonu turystycznego (FILM)

Czy Bieszczady wykorzystują swoją szansę? Podsumowanie sezonu turystycznego (FILM)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przyzwoity lipiec, bardzo dobry sierpień, a wrzesień … – to najogólniej mówiąc bilans tegorocznego sezonu turystycznego w Bieszczadach. Gości odwiedzających nasz region wprawdzie przybywa, jednak ta liczba nie rośnie proporcjonalnie do nowych miejsc noclegowych.

Najczęściej turyści odwiedzają miejscowości wokół Jeziora Solińskiego. Prym wiodą Polańczyk i Solina. Jednak na wysoki dochód branża turystyczna nie ma co liczyć, ponieważ sezon w Bieszczadach trwa tylko 2 miesiące.

Turyści uskarżają się na wiele czynników. Przede wszystkim wzrosła cena za nocleg. Również koszty zakupu posiłku u restauratorów diametralnie wzrosły. Największym problemem wydaje się być czystość jeziora. W związku z tym, najprawdopodobniej już za dwa tygodnie Towarzystwo Przyjaciół Polańczyka zorganizuje kolejną akcję sprzątania zalewu. Jednak jest to tylko kropla w morzu potrzeb.

Więcej informacji o minionym sezonie turystycznym w materiale filmowym.

02-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)