REKLAMA
REKLAMA

Czy Bieszczady wykorzystują swoją szansę? Podsumowanie sezonu turystycznego (FILM)

Czy Bieszczady wykorzystują swoją szansę? Podsumowanie sezonu turystycznego (FILM)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przyzwoity lipiec, bardzo dobry sierpień, a wrzesień … – to najogólniej mówiąc bilans tegorocznego sezonu turystycznego w Bieszczadach. Gości odwiedzających nasz region wprawdzie przybywa, jednak ta liczba nie rośnie proporcjonalnie do nowych miejsc noclegowych.

Najczęściej turyści odwiedzają miejscowości wokół Jeziora Solińskiego. Prym wiodą Polańczyk i Solina. Jednak na wysoki dochód branża turystyczna nie ma co liczyć, ponieważ sezon w Bieszczadach trwa tylko 2 miesiące.

Turyści uskarżają się na wiele czynników. Przede wszystkim wzrosła cena za nocleg. Również koszty zakupu posiłku u restauratorów diametralnie wzrosły. Największym problemem wydaje się być czystość jeziora. W związku z tym, najprawdopodobniej już za dwa tygodnie Towarzystwo Przyjaciół Polańczyka zorganizuje kolejną akcję sprzątania zalewu. Jednak jest to tylko kropla w morzu potrzeb.

Więcej informacji o minionym sezonie turystycznym w materiale filmowym.

02-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)