REKLAMA

SZPITAL SANOK: Czy szpital straci 2 miliony złotych dofinansowania? Termomodernizacja zagrożona! (FILM)

SZPITAL SANOK: Czy szpital straci 2 miliony złotych dofinansowania? Termomodernizacja zagrożona! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki szpital uzyska dofinansowanie na termomodernizację trzech obiektów, która pozwoli zaoszczędzić w skali roku ponad 200 tys. zł. Jednak inwestycja jest zagrożona, ponieważ placówka musi zabezpieczyć wkład własny sięgający blisko 1,5 mln zł. Jest to jedno z ważniejszych zadań, poza przeniesieniem starego szpitala, jakie stoją przed Starostwem Powiatowym i dyrekcją szpitala w najbliższych latach.

Sanocki szpital otrzyma dofinansowanie wynoszące 2 miliony złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego na termomodernizację głównego budynku, oddziałów pulmonologii i zakaźnego oraz przychodni przy ulicy Lipińskiego. Jest to druga szanse na przestrzeni dwóch lat, kiedy placówka ma szansę na wykonanie tej niezbędnej inwestycji.

Oprócz termomodernizacji Starostwo Powiatowe stara się o dofinansowanie na przeniesienie neurologii ze starego szpitala. Wartość zadania szacowana jest na 5 milionów złotych.

Więcej informacji w materiale filmowym.

 


28-02-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.