REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Czy szpital straci 2 miliony złotych dofinansowania? Termomodernizacja zagrożona! (FILM)

SZPITAL SANOK: Czy szpital straci 2 miliony złotych dofinansowania? Termomodernizacja zagrożona! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki szpital uzyska dofinansowanie na termomodernizację trzech obiektów, która pozwoli zaoszczędzić w skali roku ponad 200 tys. zł. Jednak inwestycja jest zagrożona, ponieważ placówka musi zabezpieczyć wkład własny sięgający blisko 1,5 mln zł. Jest to jedno z ważniejszych zadań, poza przeniesieniem starego szpitala, jakie stoją przed Starostwem Powiatowym i dyrekcją szpitala w najbliższych latach.

Sanocki szpital otrzyma dofinansowanie wynoszące 2 miliony złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego na termomodernizację głównego budynku, oddziałów pulmonologii i zakaźnego oraz przychodni przy ulicy Lipińskiego. Jest to druga szanse na przestrzeni dwóch lat, kiedy placówka ma szansę na wykonanie tej niezbędnej inwestycji.

Oprócz termomodernizacji Starostwo Powiatowe stara się o dofinansowanie na przeniesienie neurologii ze starego szpitala. Wartość zadania szacowana jest na 5 milionów złotych.

Więcej informacji w materiale filmowym.

 


28-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)