REKLAMA
REKLAMA

Dotacje z funduszy szwajcarskich

W imieniu Rady i Zarządu przedstawiam Państwu listę dotacji dla przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych z terenu powiatów sanockiego, krośnieńskiego, leskiego i bieszczadzkiego, z którymi Fundacji Karpacka – Polska podpisała umowy o dofinansowanie w ramach I naboru wniosków projektu „Alpy Karpatom” (stan na dzień 30.09.2013).

Dotacje przyznawane są w celu stworzenia i wykreowania – rozpoznawalnej w Europie – marki  usług i produktów pod nazwą MADE IN KAPRATY. Ogółem w 2013r. Fundacja Karpacka – Polska  przyznała dotacje o wartości 4 708 841 PLN.

Drugi nabór wniosków zostanie ogłoszony w styczniu 2014r. i może z niego skorzystać kolejnych kilkadziesiąt firm i organizacji pozarządowych. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo w serwisie informacyjnym projektu „Alpy Karpatom” www.alpykarpatom.pl
Korzystając z okazji pragnę podziękować Ministerstwu Rozwoju Regionalnego, Władzy Wdrażającej Programy Europejskie, Ambasadzie Szwajcarii oraz partnerom projektu w regionie za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu I naboru.

 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Zofia Kordela-Borczyk
Prezes Zarządu Fundacji Karpackiej – Polska

 

 

OGÓLNA KWOTA DOTACJI DLA FIRM, UDZIELONYCH W 2013 ROKU:     3 910 572 PLN

 

Lista dotacji przyznanych przez Fundację Karpacką – Polska w pierwszym naborze wniosków do Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych w roku 2013 w ramach projektu „Alpy Karpatom”

OGÓLNA KWOTA DOTACJI DLA ORGANIZACJI, UDZIELONYCH W 2013 ROKU: 798 269 PLN

 

Fundacja Karpacka-Polska
ul. Rynek 7, 38-500 Sanok,
Tel.: +48 13 46 388 52
www.fundacjakarpacka.org
email: cfpl@cfoundation.org

 

 

Projekt „Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

 

 

 

 

Tekst sponsorowany

17-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook