REKLAMA
REKLAMA

Dwa wypadki i trzy osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu dwóch wypadków, do których doszło wczoraj rano na krajowej „dziewiątce” w Jasienicy Rosielnej. Na tym odcinku nie ma już utrudnień. Ruch odbywa się prawidłowo.

Do pierwszego wypadku doszło, przed godz. 8 w Jasienicy Rosielnej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący alfą romeo, 32-letni obywatel Rumunii prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia ucierpiały dwie pasażerki. 32-letnia kobieta i 7-letnia dziewczynka karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala. Mężczyzna kierujący pojazdem był trzeźwy.

W trakcie wykonywania czynności na miejscu wypadku w Jasienicy Rosielnej, w odległości około 100 metrów doszło do drugiego zdarzenia drogowego. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący renault laguną, 40-letni mieszkaniec Sanoka prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał 39-letni pasażer pojazdu. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy laguny. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu wypadków funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego wypadku.

KPP Brzozów

26-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)