REKLAMA

AKTUALIZACJA: Dzień z trychologiem w Salonie Fryzjerskim NEOS. Darmowe badania skóry głowy i włosów (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 8 marca w Salonie Fryzjerskim Neos w Sanoku odbędzie się „Dzień z Trychologiem”. W tym dniu mieszkańcy Sanoka będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji oraz wykonać badania skóry głowy i włosów. Rezerwacje telefoniczne, ilość miejsc ograniczona.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem badaniami trychologicznymi w Salonie Fryzjerskim NEOS zgłoszenia na konsultację oraz badania skóry głowy i włosów zostają zawieszone! Prosimy o kontakt w późniejszym terminie (ok. 20 marca).

Trychologia jest to dziedzina nauki z pogranicza dermatologii, kosmetologii i fryzjerstwa, zajmująca się badaniem problemów skóry głowy i włosów. Pozwala na precyzyjne diagnozowanie, terapię i profilaktykę występujących schorzeń.

ZOBACZ MATERIAŁ FILMOWY

Trychologia jest nową dziedziną nauki, która w naszym kraju stawia pierwsze kroki. Zajmuje się ona skutecznymi sposobami leczenia i pielęgnacji schorzeń takich, jak:

– Łuszczyca
– Wypadanie włosów
– Ciemieniucha
– Przetłuszczające się włosy
– Przesuszona, łuszcząca się skóra
– Łojotokowe zapalenie skóry
– Łupież(suchy, tłusty, łupież kosmetyczny)
– Łysienie (androgenne, telogenowe, łysienie plackowate)
– Uszkodzenie strukturalne włosów
– Uszkodzenie strukturalne włosów

Źródeł wypadania włosów należy doszukiwać się zarówno w podłożu zdrowotnym jak i w negatywnych warunkach w jakich żyjemy. Najczęstszymi czynnikami powodującymi różne dolegliwości skóry głowy i włosów są:

– zanieczyszczone środowisko,
– spaliny spowodowane ciągłym rozwoju rynku motoryzacyjnego,
– promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe i komputery,
– stres,
– nieodpowiednia dieta.

Salon Fryzjerski Neos posiada Analizer trychologiczny ( cyfrowy mikroskop diagnostyczny). Urządzenie to pozwala na precyzyjną analizę skóry głowy i włosów klienta. Przy obiektywach X-200, X-1000. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala na pomiar stopnia utraty owłosienia, grubości, gęstości, i struktury włosów. Przy użyciu tego urządzenia dokładnie diagnozujemy stan naskórka i cebulek włosowych.

Badanie trychologiczne mikrokamerą pozwala na ocenę skóry głowy (tłusta czy łojotokowe zapalenie skóry, przesuszona, mieszana, łupież czy tylko łuszcząca się skóra, normalna czy wrażliwa) stopień zanieczyszczenia skóry (dobranie odpowiedniej pielęgnacji). Możemy ocenić stopień odrostu nowych włosów, stwierdzić obecność zaczopowanych mieszków włosowych. Ponieważ obraz z kamery jest dostępny dla pacjenta, sam widzi i lepiej rozumiemy potrzebę czy postęp kuracji.

Badanie cebulek włosów pozwala określić niektóre przyczyny wypadania włosów (w przypadku stresu, czy nadprodukcji łoju). Widzimy przekrój wiekowy włosów. Oceniamy skuteczności stosowanej kuracji.

WIĘCEJ O TRYCHOLOGII W MATERIALE FILMOWYM

Więcej informacji na temat trychologii znajdą Państwo na stronie internetowej Salonu Fryzjerskiego Neos – www.neos.sanok.pl


W piątek (8 marca) w godzinach 9.00-18.00 w Salonie Fryzjerskim Neos odbędzie się Dzień z Trychologiem.

– darmowe konsultacje trychologiczne,

– darmowe badanie skóry głowy, włosa i cebulek mikrokamerą,

– 50% zniżka na zabiegi trychologiczne, pielęgnacyjne, energetyzujące oraz kauteryzujące aktywatorem ultradźwiękowym.

Zgłoszenia telefonicznie : 13 46 488 72 lub 503 966 024

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem badaniami trychologicznymi w Salonie Fryzjerskim NEOS zgłoszenia na konsultację oraz badania skóry głowy i włosów zostają zawieszone! Prosimy o kontakt w późniejszym terminie (ok. 20 marca).

SALON FRYZJERSKI NEOS
ul. Traugutta 11, 38-500 Sanok
www.neos.sanok.pl


źródło: Salon Fryzjerski NEOS

05-03-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.