REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 23-latek napadł na kobietę w Sanoku. Odpowie przed sądem

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili postępowanie w sprawie rozboju do jakiego doszło końcem stycznia br. w Sanoku na ul. Przemyskiej. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawcę, a odzyskane mienie przekazali właścicielce. Podejrzanemu przedstawiono już zarzut. Teraz czeka na rozprawę sądową.

 

Pod koniec stycznia br. wracająca od koleżanki kobieta została napadnięta przez nieznanego sprawcę. Zdarzenie miało miejsce na ul. Przemyskiej w Sanoku przed godz. 22. Mężczyzna zaatakował idącą chodnikiem 45-letnią mieszkankę powiatu sanockiego. Uderzył ją ręką, a gdy się przewróciła na chodnik zabrał trzymany przez nią w ręce telefon komórkowy wartości około 500 zł; następnie napastnik oddalił się w nieznanym kierunku. Niestety ofiara nie potrafiła podac rysopisu mężczyzny, który ją zaatakował.

Policjanci prowadzący postępowanie wykonali szereg czynności, w rezultacie których ustalili sprawcę rozboju. Końcem lutego 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany i przesłuchany w charakterze podejrzanego. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon i przekazali go właścicielce.

23-latek za popełnienie przestępstwa rozboju będzie odpowiadał przed sądem.

źródło: KPP SANOK

05-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)