REKLAMA
REKLAMA

Dziki parking przy ul. Krzywej w Sanoku służy mieszkańcom. „To doskonałe miejsce na postój” (ZDJĘCIA)

SANOK. Na terenach zielonych przed blokiem przy ul. Krzywej codziennie parkuje kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt samochodów. Z miejsc postojowych korzystają mieszkańcy osiedla, ale także osoby pracujące w pobliskich instytucjach i firmach. „To doskonała lokalizacja na zorganizowanie prawdziwego parkingu” – mówi mieszkanka miasta, korzystająca z dzikich miejsc postojowych.

Na skrzynkę redakcyjną Esanok.pl, wpłynął sygnał dotyczący parkowania „na dziko” na terenach zielonych przy ul. Krzywej w Sanoku.

Po zmianie organizacji ruchu na ul. Słowackiego, mieszkańcy nie mogą już parkować wzdłuż ulicy, więc parkują przed budynkami przy ul. Krzywej 1, 3 i 5 na terenie zielonym (…) Parkuje tam co najmniej 20 samochodów – pisze nasz czytelnik.

Faktycznie. Choć po ostatnich opadach deszczu, „parking” jest mocno zabłocony, a poruszanie się po nim jest znacznie utrudnione, na miejscu widzimy kilkanaście samochodów.

Korzystam z tego miejsca, ponieważ pracuję niedaleko. Próbowałam zaparkować w pobliżu, ale było to niemożliwe. Tu jest sporo przestrzeni, jest zatem wygodnie. Wydaje mi się, że ten obszar doskonale nadaje się do zorganizowania prawdziwego, utwardzonego parkingu – mówi mieszkanka Sanoka.

Zainteresowany internauta pyta także o możliwość wybudowania w tym miejscu parkingu z prawdziwego zdarzenia, zwracając uwagę na atrakcyjną lokalizację – przed samym wjazdem do centrum miasta.

Wkrótce przedstawimy stanowisko zarządców tego terenu.

Jeśli uważasz, że jest coś, o czym należałoby napisać (wydarzenie ważne, kontrowersyjne lub niejasne), wyślij do nas e-mail na adres: redakcja@esanok.pl lub zadzwoń 13 46 44 338 (gwarantujemy anonimowość).

W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za ważne.

Wybrane, zbadane i omówione tematy znajdą się na naszym portalu.

Czekamy na sygnały (zdjęcia, audio, wideo).

Poniżej formularz interwencyjny.


[contact-form-7 404 "Not Found"]

15-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)