REKLAMA
REKLAMA

E-indeksy czekają. Trwa rekrutacja w sanockiej PWSZ (FILM)

E-indeksy czekają. Trwa rekrutacja w sanockiej PWSZ (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W sanockiej PWSZ trwa rekrutacja na kilkanaście kierunków i specjalności oferowanych przez uczelnię studentom. Na chętnych czeka kilkaset miejsc na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych, na kierunkach medycznych, humanistycznych

, społecznych, rolniczych i technicznych.

Warunki studiowania – nowoczesne laboratoria, system informatyczny, duży wybór dodatkowych zajęć rozwijających zainteresowania, bogaty pakiet socjalny – nie odbiegają od tych w dużych ośrodkach akademickich, a często są nawet lepsze.
– Co roku unowocześniamy swoją ofertę, dopasowując ją do runku pracy i oczekiwań studentów. Warto zapoznać się z naszą ofertą bliżej – na miejscu czy na stronie www – gdyż wielu kandydatów nawet nie przypuszcza, że może znaleźć u nas tak atrakcyjne studia jak mechatronika, informatyka stosowana w technice, menadżer i animator kultury czy reklama i public relations – mówi dr Anna Chudzik, rzecznik prasowy PWSZ.

Jeden tylko atrybut studenta, niestety, przechodzi do historii. Od ubiegłego roku akademickiego studenci PWSZ Sanok nie posługują się już tradycyjnymi indeksami. Oceny z egzaminów i zaliczenia wpisywane są przez wykładowców do systemu e-dziekanatu z e-indeksami. Papierowa książeczka na wpisy wydawana jest studentom tylko na ich życzenie.

Warto podkreślić, że obecny boloński system studiów pozwala po ukończeniu 3-letnich studiów licencjackich lub 3,5-letnich studiów inżynierskich na kontynuowanie nauki na poziomie magisterskim na dowolnej uczelni w Polsce. Duża część absolwentów sanockiej PWSZ korzysta z tej możliwości.

PWSZ Sanok

08-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)