REKLAMA
REKLAMA

Gdzie posadziliście 50 tys. drzewek? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACKIE. – W ramach akcji „Drzewko dla Sanoczan” zorganizowanej 8 maja rozdano 50 tys. sadzonek, informował wasz portal. Brałem udział w tej akcji i pobrane drzewka posadziłem w domowym zagajniku. Ciekawe jak to zrobili inni? – pisze w mailu do naszej redakcji „Ogrodnik z okolic Sanoka”. – Akcja godna pochwały.

Pytanie tylko ile z tych sadzonek, sanoczanie oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości zasadzą? A ile z nich trafi „do kosza”? – kontynuuje Internauta.

Rozdali 50 tys. sadzonek! (FILM, ZDJĘCIA)

„Ogrodnik” proponuje jednocześnie aby publikować zdjęcia nowych zasadzeń.
– Pochwalcie się ile i gdzie posadziliście drzewek. Skoro rozdano 50 tys. sadzonek, to przynajmniej 70 – 80 procent powinno zostać zasadzonych. W moim zagajniku jest 63 drzewka z około 75 pobranych w akcji – wyjaśnia Internauta.

„Ogrodnik z okolic Sanoka” wysłał ponadto kilka zdjęć własnego zagajnika, które poniżej publikujemy. Zachęcając jednocześnie do wysyłania zdjęć własnych nasadzeń: redakcja@esanok.pl .

Rozdali 50 tys. sadzonek! (FILM, ZDJĘCIA)

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: Esanok.pl, tvBieszczady.pl oraz tvPodkarpacie.pl .

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

13-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)