REKLAMA
REKLAMA

GRANICA 2013 – wspólne działania Policji i Straży Granicznej

BIESZCZADY. Wspólne działania Policji i Straży Granicznej pod nazwą „Granica-2013”, tym razem na celu miały eliminowanie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie. Uwadze funkcjonariuszy nie umknęły też inne nieprawidłowości mające wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Wczoraj na drogach powiatu bieszczadzkiego przeprowadzono wspólne działania Policji i Straży Granicznej o nazwie „Granica-2013”.  Wspólne patrole można było zobaczyć głównie na drogach prowadzących do przejścia granicznego w Krościenku. Zadania funkcjonariuszy były ukierunkowane na ujawnianie pojazdów niesprawnych technicznie wjeżdżających na teren naszego kraju. Funkcjonariusze zwracali uwagę na przewożone ładunki, sposób ich rozmieszczenia, zamocowania i oznaczenia, a także czy kierowcy nie przewożą wyrobów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kontrolujący sprawdzali trzeźwość kierujących oraz dokumenty związane z kierowaniem pojazdami.

Funkcjonariusze skontrolowali 18 pojazdów. Jednemu kierowcy samochodu nie pozwolono na kontynuowanie podróży, ze względu na zły stan techniczny jego pojazdu. Podczas trwania akcji nałożono 2 mandaty karne i sporządzono jeden wniosek do sądu za uchybienia w zakresie nieprawidłowego wyposażenia i oznakowania samochodów.
źródło: KPP Ustrzyki Dolne
05-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)