REKLAMA
REKLAMA

Groził użyciem broni

SANOK / PODKARPACIE. Dozór policyjny oraz zakaz inicjowania kontaktów to środek zapobiegawczy jaki prokuratura zastosowała wobec 22-latka. Mężczyzna groził znajomemu wykorzystując do tego przedmiot przypominający broń palną. Dodatkowo sprawcy udowodniono udzielanie substancji odurzających innej osobie.

W sobotę przed godz.8. Policja otrzymała zgłoszenie, że w nocy na ul. I Armii Wojska Polskiego w Sanoku mężczyzna posługując się przedmiotem przypominającym broń palną groził swojemu znajomemu. 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przyłożył przedmiot do skroni pokrzywdzonego, nakazując aby ten  przestał wypowiadać negatywne opinie na jego temat temat. Następnie sprawca puścił z uścisku swoją ofiarę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Poszukiwania podejrzanego 22-latka trwały kilka godzin. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Dworcowej około godz. 14. Przeszukanie potwierdziło, że miał przy sobie nóż, jednak nie miał broni. Po wskazaniu miejsca ukrycia broni okazało się, że przedmiot, którym groził znajomemu to pistolet śrutowy – replika broni palnej. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie do czasu złożenia stosownych wyjaśnień.

W toku prowadzonych czynności policjanci udowodnili mu dokonanie przestępstwa udzielania narkotyków innej osobie.

Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz inicjowania kontaktów z pokrzywdzonym.O karze dla mężczyzny zdecyduje sąd.

KPP Sanok

29-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)