REKLAMA

I Przegląd Kapel Szkolnych!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczadzki Sztab WOŚP oraz Sanocki Dom Kultury w Sanoku serdecznie zapraszają młode zespoły muzyczne (grające autorskie utwory lub covery) do wzięcia udziału w I Przeglądzie Kapel Szkolnych. Wydarzenie skierowane jest do osób uczących się pochodzących z powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, leskiego i sanockiego.

Siema!

9 stycznia w Sanockim Domu Kultury odbędzie się pierwszy, historyczny Przegląd Kapel Szkolnych. Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy mają zajawkę muzyczną i przy tym próbują w sobie ją rozwijać. Ogólnie rzecz ujmując są muzycznie nakręceni i uczą się począwszy od przedszkola poprzez szkoły ponadgimnazjalne aż do Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W związku z tym zapraszamy wszystkich aby zgłosili swoje kapele, zespoły, formacje do Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP! Nieważny jest rodzaj muzyki jaki tworzycie! Stawiamy jeden warunek musi płynąć ona prosta z serca!

Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia! Jeżeli macie swoje nagrania to prosimy o linki (mogą być nagrane kalkulatorem bądź telefonem komórkowym)!

ZGŁOSZENIA KIERUJEMY DO:
Martyna 721 054 371    mar_sok@o2.pl
Michał    501 278 378    michalbak@poczta.onet.eu

Koncert odbędzie się 9 stycznia o godzinie 18.00 w Sanockim Domu Kultury. Każdy uczestnik zagra dwa kawałki (autorskie bądź covery). Zwycięzca Przeglądu otrzyma nagrodę niespodziankę oraz wystąpi podczas przyszłorocznej edycji WOŚP w Sanoku tuż przed Światełkiem do Nieba!

źródło: Bieszczadzki Sztab WOŚP

03-01-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.