REKLAMA
REKLAMA

Nie wpuściła go do mieszkania. Uszkodził jej drzwi wejściowe

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zniszczył drzwi mieszkania swojej znajomej. Sprawca uderzał w nie kawałkiem drewna, gdy kobieta nie chciała go wpuścić do mieszkania. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Funkcjonariusze interweniowali na ul. Robotniczej w Sanoku wczoraj przed godz. 5 rano. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna uszkodził drzwi do mieszkania swojej znajomej, gdy ta nie chciała mu otworzyć.

Policjanci dojeżdżając we wskazane miejsce zauważyli przed blokiem mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg i zatrzymali uciekiniera. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Pokrzywdzona rozpoznała w nim sprawcę zniszczenia drzwi. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Wczoraj po południu 33-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

09-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)