REKLAMA
REKLAMA

JAN JAKUB KOLSKI: Południe skusiło mnie jesienną urodą. Z planu filmowego „Serce, Serduszko i wyprawa na koniec świata” (FILM)

JAN JAKUB KOLSKI: Południe skusiło mnie jesienną urodą. Z planu filmowego „Serce, Serduszko i wyprawa na koniec świata” (FILM)

MRZYGŁÓD / PODKARPACIE. Stworzony na potrzeby filmu bar Jagódka w Mrzygłodzie był jednym z miejsc, gdzie odbywały się dziś zdjęcia do nowego filmu znanego polskiego reżysera Jana Jakuba Kolskiego, pt.: „Serce, Serduszko i wyprawa na koniec świata”.

Film opowiada o losach 11 letniej Maszeńki, wychowanki domu dziecka w jednym z bieszczadzkich miasteczek, która ucieka z sierocińca i przemierza całą Polskę aby zdążyć na egzamin do szkoły baletowej w Gdańsku. Głowna rolę odgrywa Marysia Blandzi.

Zdjęcia do filmu kręcone są m.in. w trzech miejscowościach gminy wiejskiej Sanok (Raczkowej, Mrzygłodzie oraz Falejówce) i są to jedne z pierwszych dni pracy ekipy filmowej.

Zdjęcia do filmu mają zakończyć się w połowie listopada.

17-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)