REKLAMA
REKLAMA

JAN JAKUB KOLSKI: Południe skusiło mnie jesienną urodą. Z planu filmowego „Serce, Serduszko i wyprawa na koniec świata” (FILM)

JAN JAKUB KOLSKI: Południe skusiło mnie jesienną urodą. Z planu filmowego „Serce, Serduszko i wyprawa na koniec świata” (FILM)

MRZYGŁÓD / PODKARPACIE. Stworzony na potrzeby filmu bar Jagódka w Mrzygłodzie był jednym z miejsc, gdzie odbywały się dziś zdjęcia do nowego filmu znanego polskiego reżysera Jana Jakuba Kolskiego, pt.: „Serce, Serduszko i wyprawa na koniec świata”.

Film opowiada o losach 11 letniej Maszeńki, wychowanki domu dziecka w jednym z bieszczadzkich miasteczek, która ucieka z sierocińca i przemierza całą Polskę aby zdążyć na egzamin do szkoły baletowej w Gdańsku. Głowna rolę odgrywa Marysia Blandzi.

Zdjęcia do filmu kręcone są m.in. w trzech miejscowościach gminy wiejskiej Sanok (Raczkowej, Mrzygłodzie oraz Falejówce) i są to jedne z pierwszych dni pracy ekipy filmowej.

Zdjęcia do filmu mają zakończyć się w połowie listopada.

17-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)