REKLAMA
REKLAMA

Już jutro sanoczanie zagrają z wiceliderem. Tomasz Kusior wraca na stare śmieci

SANOK / PODKARPACIE. Już w środę (11.12), o godzinie 18:00 sanoccy siatkarze rozegrają kolejny mecz ligowy. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego i Doroty Kondyjowskiej podejmą wicelidera rozgrywek II ligi, KS Błękitnych Ropczyce. Mecz odbędzie się w hali Zespołu Szkół nr 3.

Patronem medialnym siatkarskich spotkań z udziałem sanockich drużyn jest portal Esanok.pl.

Rozgrywki II ligi mężczyzn przyspieszają. Terminarz spotkań z udziałem sanoczan zakłada rozegranie trzech pojedynków w ciągu zaledwie dziesięciu dni. Z pewnością kibice TSV zaciskają kciuki, aby dwie najbliższe potyczki zakończyły się podobnie, jak mecz w Skarżysku-Kamiennej, gdzie siatkarze Mansardu wygrali z miejscowym STS-em 3:2.

Zadanie w najbliższym meczu będzie jednak trudne. W hali Zespołu Szkół nr 3 pojawią się zawodnicy wicelidera rozgrywek, KS Błękitnych Ropczyce. W obecnym sezonie, w szeregach tej drużyny występuje wychowanek TSV, były zawodnik Resovii Rzeszów, Tomasz Kusior. Mierzący 207 cm środkowy, wróci na stare śmieci po siedmiu latach rozbratu z sanockim parkietem. Tyle bowiem czasu minęło od ostatniego spotkania ligowego z udziałem tego zawodnika w barwach drużyny z grodu Grzegorza.

W pierwszym meczu pomiędzy ekipami z Sanoka i Ropczyc, górą w meczu na własnym parkiecie byli siatkarze Błękitnych (3:0).

Najbliższy przeciwnik TSV zgromadził na swoim koncie 23 punkty w 11 spotkaniach. Debiutujący w II lidze sanoczanie wygrali dwa mecze i z 5 punktami zajmują 9. pozycję.

Już po trzech dniach, sanoccy siatkarze wyjadą do Bochni na mecz z Contimaxem.


II liga mężczyzn

TSV Mansard Sanok – KS Błękitni Ropczyce

11.12.2013

godzina 18:00

hala Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku


materiał nadesłany

10-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)