REKLAMA
REKLAMA

Kierowca autobusu wyjeżdżając z zatoki autobusowej najechał na nogę pasażerki

SANOK. Kierowca autobusu wyjeżdżając z zatoki autobusowej najechał na nogę pasażerki. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14.30 w Sanoku przy ul. Dmowskiego. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że 84-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wysiadając z autobusu środkowymi drzwiami postawiła jedną nogę na chodniku. W tym momencie autobus ruszył i zaczął zamykać drzwi. Po chwili okazało się, że pasażerka upadła, a jadący autobus tylnym kołem przejechał po jej nodze. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń i natychmiast została przetransportowana do szpitala w Sanoku.

Badanie alkomatem potwierdziło, że zarówno kierujący autobusem jak i pokrzywdzona byli trzeźwi. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

 

08-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)