REKLAMA
REKLAMA

Kolejny trening Rugby Klubu Sanok już w najbliższą niedzielę!

SANOK / PODKARPACIE. – Ostatni trening odbył się na boisku piłkarskim przy ulicy Stróżowskiej. Pomimo tego, że leży ono na obrzeżach miasta i nie jest tak malowniczym miejscem jak nasze Błonia to i tak  przeprowadzka tam  niesie z sobą same korzyści. – tak o ostatnim meczu rugby mówi trener nowej drużyny.

Przede wszystkim murawa – jest równa i pełno wymiarowa co daje nam możliwość przeprowadzania symulacji sytuacji meczowych czy nawet rozgrywania krótkich meczów w formie bezkontaktowej (tzw. „Paryżanka”) czy z kontaktem „umiarkowanym”.  Dzięki przestrzeni jaką zyskaliśmy zorganizowanie treningu dla coraz liczniejszej grupy zawodników nie stanowi żadnego problemu. A trzeba powiedzieć, że z treningu na trening jest nas więcej. W niedzielę zyskaliśmy trzech nowych zawodników! Ale to wcale nie znaczy, że nie mamy miejsca dla chętnych. Każdy kto ma ochotę poznać i pograć w rugby jest mile widziany. – dodaje Włodzimierz Przygórzewski, trener i zawodnik Rugby Klubu Sanok.

Kolejny trening rugby już w najbliższą niedzielę (22 bm) o godz. 10.00 na boisku przy ulicy Stróżowskiej.

Każdy, kto chce dołączyć do drużyny, może przyjść na trening i ćwiczyć razem z zawodnikami nowej drużyny Rugby Klub Sanok.

materiał nadesłany

20-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)