REKLAMA
REKLAMA

Kompletnie pijana kobieta wjechała do rowu

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Kompletnie pijana okazała się kobieta, która w sobotnie przedpołudnie volkswagenem golfem wjechała do rowu na drodze między miejscowościami Kalnica i Strzebowiska. 43-letnia kierująca w organizmie miała prawie 4 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30. Policjanci ustalili, że 43-letnia mieszkanka miejscowości Chmiel podczas pobytu w Kalnicy spożywała alkohol, następnie wsiadła za kierownicę swojego volkswagena golfa i parę kilometrów dalej wjechała do przydrożnego rowu. W chwilę po wypadku alkomat wykazał 3,73 promila alkoholu w organizmie kobiety. Kierująca doznała urazu barku i trafiła do szpitala. Odpowie za przestępstwo, jakim jest kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Za to samo przed sądem odpowiadać będzie 40-latek z Dębicy, którego policjanci zatrzymali niedzielnego wieczoru w Lesku. Kierujący, także volkswagenem golfem, w organizmie miał 1,05 promila alkoholu. Jego samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym a pijany mężczyzna komendę Policji opuścił pieszo.

 

źródło: KPP Lesko

23-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)